Санта Барбара• 23 марта в 10:07
Таке враження, що от от будуть місячні
Всі симптоми ПМС, враження, що от от вони підуть і вони не йдуть. І так буває час від часу. В кого таке було?
Цигарний шланг• 23 марта в 10:08
У меня такое было-оказалось беременность. Казалось вот-вот пойдут или что уже пошли
Санта Барбара
• 23 марта в 10:08
Ответ дляЦигарний шланг
Ні, в мене таке вже багато років. Точно не вагітність. Час від часу таке. І затримки великі
Чумачечая_• 23 марта в 10:22
Коли була кіста фолікулярна, так було. Затримки днів до 7-10 і враження, що от-от підуть місячні.
Мона_Лиса• 23 марта в 10:57
Ответ дляСанта Барбара
А лет сколько вам ?