Вчителька з мікрорайону• 23 марта в 11:19

А хтось купував будинок, коли рієлтор устраює аукціон

Хто більше дасть, того і будинок.
Типу приходиш на перегляд,називаєш свою ціну і йдеш.
І так кожний.
А потім хто більшу назове, тому будинок і продають,але ти не знаєш ціну,яку назвали інші покупці
успокойте_Меня• 23 марта в 11:20
Так, у США. 12 раз продули, 13 був наш
автор Вчителька з мікрорайону • 23 марта в 11:23
Ответ дляуспокойте_Меня
Так, у США. 12 раз продули, 13 був наш
Це в Україні,перший раз з таким стикаюсь
успокойте_Меня• 23 марта в 11:24
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В Украине ни разу о таком не слышала. Но когда спрос высокий, то это вполне оправдано.
Гладиолус• 23 марта в 11:24
Устраює....
Це що?
Білий Лосик• 23 марта в 11:33
Один раз попали так в 2018 году на такой цирк
Безлім на все• 23 марта в 11:33
Ні у нас це спосіб підняти ціну для лоха.
Є ціна є покупець всі інші танці з бубном чисто на лохів.
Ваше право приймати участь в цьому чи ні.
Из Кукуева я• 23 марта в 11:35
З таким і з арендою квартири у Львові стикнулись. Відмовилсь
автор Вчителька з мікрорайону • 23 марта в 11:41
Ответ дляГладиолус
Устраює....
Це що?
Влаштовує, це оце
Оябунчик• 23 марта в 11:54
Так, коли купляли квартиру, у ріелтора був такій підхід. Після показів всім дзвонив і питав, яку ціну пропонуєте. Ми запропонували, менше ніж просив власник, але, судячи з усього, найбільше за всіх. Таким чином ми ’виграли’
Але нам теж треба було свою продати, щоб кошти з тієї докласти на нову. Цей ріелтор теж нам продав, зібрав на перегляд десь з 7 покупців, а потім ввечері подзвонив і сказав, хто скільки запронуваав, ось у цих найкраща ціна, згодні? Ми так, звісно згодні. Ціна була майже такою, яку ми ’виставили’.
Prervana• 23 марта в 11:59
Вот поэтому низкая цена за дом была, да?)
Вы не дочитали в обьявлении до фразы ’продается за цену в заголовке или наилучшее предложение’?
Опля Картопля• 23 марта в 12:02
В мене так сусідська ділянка продавплась 25 років назад.
І я погодилась на їх ціну.
Мовчав,а люди йшли і йшли.
Я молода була,не знала таких ньюансів.
Але вийшла на власників,то прибіг сам оформляти папери