ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 марта в 11:30
Лоперамид не помогает
Выпила уже 2 таблетки, но не помогает. Прошло уже достаточно времени чтоб подействовало. Продолжать пить? Или купить что-то другое?
Барабасиха• 23 марта в 11:34
Інструкцію важко прочитати?
’Початкова доза становить дві таблетки (4 мг); у подальшому приймати по 1 таблетці (2 мг) після кожного випадку рідких випорожнень або згідно з попередніми рекомендаціями лікаря. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 6 таблеток (12 мг)’
СкумбріяП8• 23 марта в 11:38
Його взагалі пити неможна. Він не лікує, а просто грубо зупиняє роботу кішківника. Причину діареї треба шукати і лікувати.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 марта в 11:40
Ответ дляСкумбріяП8
Как ее искать ту причину? Видимо банально что-то не то съела
Скокмоно - стокнуно• 23 марта в 11:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну так не лоперамид же, энтерол принимайте
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 марта в 11:43
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Его я тоже купила
Проня_Прокоповна• 23 марта в 11:45
лоперамид це при функціональних захворюваннях типа срк... якщо хвороба, то треба ліки
Скокмоно - стокнуно• 23 марта в 11:47
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Его я тоже купила
принимайте его, 1-2 капсулы 2-3 раза в день, позже , как станет легче, по 1 раза 2 раза в день
Чесно брешу• 23 марта в 22:27
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Відвар гранатових шкірок і скріплює, і антибактеріальна дія.