Не зви чайна• 23 марта 2025
Не робила поки УЗІ після аборту.
Це небезпечно? З 1 по 15 березня пішли місячні.наразі все добре, але груди збільшені і болять. Там могло щось залишитися? Дякую
Меня не звали• 23 марта 2025
Який саме аборт ви робили? При медикаментозносу часто щось залишається. Зробіть УЗД.
Не зви чайна
• 23 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
Дякую зрозуміла
Брюльтик• 23 марта 2025
Обязательно, слышите, обязательно сходить на узи! Я так аборт делала за огромные деньги, хорошо, что согласились, срок был уже приличный. После вакуума не пошла на узи, думала все норм.
ПодругаМужа• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Так зараз нема виділень
Советую вам обратиться к гинекологу,сделать УЗИ.
Возможно все окей, а возможно пролактин зашкаливает
Не зви чайна
• 23 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
І що далі було? Які симптоми груди також?
Не зви чайна
• 23 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Почему не пошли УЗИ? Дело 15 минут
Піду. Обовʼязково