Дело было давно• Изменено 23 марта в 18:31
Ювенальна юстиція в Україні. Хто стикався?
Знайома погрожує подати заяву до поліції, щоб відняли дітей. Наскільки це реально?
Ми звичайна повна родина. Мешкаємо в місті. Обоє працюємо. Маєте своє житло. Не зловживаємо. Дітей любимо …
Відбувся конфлікт з іншою мамою у школі, яка залякувала, що вживе заходи і подасть на нас заяву у відповідні органи, що ми не займаємося вихованням дітей.
Наскільки це реально? Які докази потрібні?
Смажена полуничка• 23 марта в 18:33
Колись в школі було. 2 сім´ї подали одна на одну. Походили комісії по родинах, подрючили школу і всіх, але нічим особливим не закінчилось
60 метрів сметани• 23 марта в 18:38
в наркоманів та алконавтів не віднімать, а тут ’не виховують’..нереально
Творческий типаж• 23 марта в 18:44
Если в вашей семье все хорошо, и только она обвинила в вас ненадлежащем воспитании детей, а ни от администрации школы и т.п. претензий нет, то напишите на нее заявление в полицию, особенно, если она угрожает вам при детях, обговаривает вас с другими мамами, чем портит вам репутацию, и создает невыносимую атмосферу вашим детям в школе и т.д. .
Чем она апеллирует, что у вас могут отнять детей?
Выше верно сказали, что не изымают из семей наркоманов и алкоголиков чаще, чем забирают, а что у вас в семье не так для неё лично?
Квітка Миру• 23 марта в 18:45
Ви думаєте , що до вас прийде тітонька в окулярах з поліцейським і відбере дітей?
Нехай пише, заспокойтесь
Админко• 23 марта в 18:47
Если у вас все ок, то нереально,
Я сталкиваюсь и с ювеналкой, и с соцслужбой, и с опекой очень часто
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 марта в 19:00
Я знаю только один такой случай, когда в полной семье , работающих и не алкоголиков, дело о том,чтобы изъять ребенка дошло до суда. Проблема была в том,что ребенок в этой семье был с особенностями и агрессией, а родители игнорировали его состояние, не хотели признавать проблему, ну и соответственно не занимались лечением и коррекцией, а ребенок творил в школе дичь.
Замороженная селедка• 23 марта в 19:06
автор, а почему Вы ей не ответили, что тоже на нее заяву напишите? И с чего она вдруг так Вам угрожала?
Дело было давно
• 23 марта в 19:50
Ответ дляМост_Устал
Якщо вас це налякало, то не все так добре?
Ви помиляєтесь.
Нам нема чого боятися.
Мені цікаво, чи достатньо наклепу сторонньої людини, аби завели справу .
Чи можуть просто так «викрасти» дітей зі школи? Тобто приїхати до школи і вилучити дітей до зʼясування обставин?
Читала, що ювенальна служба зацікавлена вилучати дітей, тим самим виконуючи план.
Нам нема чого боятися.
Дело было давно
• 23 марта в 20:06
Ответ дляТворческий типаж
Нічого. Але я не юрист. Я не знаю, як працює цей механізм.
Якщо людина напише, що я пʼю, бʼю дітей, не годую їх і інші жахіття. Чи не вилучать дітей зі школу під час навчання в профілактичних цілях?
Я працюю перукарем, а чоловік залізничник. Часто їздить у відрядження по Україні.
Старшому 13 років, а меншому 7. Зі школи його забирає старша дитина. І до мого повернення додому вони вдома самі.
Чи може цей факт погано вплинути на репутацію родини? Чи є вікові обмеження, з якого віку дитина може бути вдома без дорослого?
Діти самостійні. Вдома обідають, роблять уроки, дивляться YouTube.
Це 3-4 години до мого повернення. Цим не заборонено це законом?
Дело было давно
• 23 марта в 20:11
Ответ дляКвітка Миру
Нехай пише, заспокойтесь
Так! Саме цього я боюся, що дітей вилучать в профілактичних цілях, коли вони у школі.
Ще я писала, що старша дитина (школяр) забирає з ГПД меншого і йдуть додому. Де вони самі 3-4 години до мого повернення.
Чи існують законодавчі норми, з якого віку діти можуть бути самі вдома?
Дело было давно
• 23 марта в 20:18
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую за відповідь.
Мені лише цікаво, чи достатньо лише заяви з описом вигаданих жахіть?
Чи може статися так, що проти мене буде запущений механізм вилучення дітей, а ми не будемо про це знати? Що дітей заберуть, коли вони будуть у школі, так би мовити в профілактичних цілях.
Та жінка дуже лиха і чорнорота. Вона має певні юридичні знання і може навмисно вигадати щось настільки страшне, що дітей вилучать одразу до зʼясування будь-яких обставин.
Творческий типаж• 23 марта в 20:20
Ответ дляДело было давно
Читайте и успокаивайтесь.
Мы - не в Америке, Германии или Великобритании и у нас нет четкого закона, что дети до 14 лет +- не могут одни находиться дома.
И детей предупредите с ней не общаться, двери никому не открывать, обо всем рассказывать вам сразу же.
Творческий типаж• 23 марта в 20:33
Еще момент. Но это нужно подумать, имеет ли право сын старший забирать младшего со школы. Вы ничего не писали в школе?
И мальчики серьезно себя ведут на улице?
Правильно дорогу переходят и т.д.? Вы часто звоните учителям детей и приходите в школу? Просто думаю, к чему она может придраться, на всякий случай.
И снова законодательно ничего нет: