Козачка• 23 марта 2025

Як ваші діти 17-18 років звикали до самостійного життя в Польщі?

За який час звикли, знайшли коло спілкування і підробіток?Цікавлять ті, що виїхали не навчання. Чи вдалося освоїтися чи все таки повернулись? Чим можна допомогти? Син майже 10 міс.і до цього часу не може наважитися на роботу, на спілкування навіть на спортивному майданчику, вчиться в інституті асинхронно. Я була з ним на початку 1,5 міс, кожних 2 міс іду на тиждень, але бачу, що зараз йому дуже важко. Чим можу допомогти? Щоб потім не шкодував за свої імпульсивні юнацькі рішення, підкажіть .
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Мой сын так же в Польше сам
С местными жителями не контактирует, работа/ учеба дистанционно.
Так же не знаю чем помочь, ещё и девушки нет и не было.
Плачу, не знаю чем помочь.
автор Козачка • 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мой сын так же в Польше сам
Плачу, не знаю чем помочь.
В каком городе он ?
Весняний Марафон• 23 марта 2025
Дочка подруги 19 лет после года учебы вернулась, сейчас в Украине сидит вола пинает, но там мамина квиточка. Все от человека зависит, я вам скажу. У соседки внучка с 17 лет там сама учится, все отлично, ей нравится, влилась в среду, так сказать. 10 мес еще рано, дайте ему время.
Українська зірочка• 23 марта 2025
Обіймаю Вас мамусі. В мене старший син вже 3 роки в Польщі. Зараз середній закінчує 11 клас. Теж плануємо щоб їхав. То дуже важкий для мене період життя. Ніби серце вивісили і воно не захищене. Біль. Невідомість😢.
Скажу з досвіду, що старшому стало легше коли зустрів дівчину. Друзів поляків не має. Спілкується з однокласником, який теж приїхав до Польщі перед 18 річчям. Ще з хлопцем з Донецьку, вони вже з сім’єю в там з часів окупації і дівчина в сина білоруска. Це так важко.
Стільки горя принесли кацапи на нашу землю. В однокласника, найкращий друг сина, що в Польщі, зараз ще й батько на курщині потрапив в полон. Так мені шкода, така хороша родина(
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляКозачка
В каком городе он ?
Краков. А ваш?
автор Козачка • 23 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Як добре, що середній матиме вже до кого, так самому дуже важко, а виходу я не бачу. Чому така доля нашим дітям зараз випала. Я вже і сама здаю, і здоровʼя зіпсувалось, все на нервах, не можу зараз тут все залишити.. І дітям , чиї батьки на війні зараз, взагалі дуже важко 😓
автор Козачка • 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Краков. А ваш?
Біля Варшави, вашому скільки?
автор Козачка • 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мой сын так же в Польше сам
Плачу, не знаю чем помочь.
А як він з спілкуванням ? Мій навіть на спортивний майданчик до хлопців українців не хоче вийти. Дім- маназин, і то раз на 2 дні, спілкується з своїми однокласниками інколи он лайн.
Мальчун-задирун• 23 марта 2025
Поїхала в березні 22,сама.Там була моя знайома в волонтеріаті,допомогла з житлом при костелі,перший час.Влітку вступила,перші роки було важко,я змоги не маю іздити.2 студента,мама напівлежача доглядаю і працювала тоді одна.Беру 1.5 ст,що б всіх забезпечити,відпустки не було.Працювала офіціантом,а зараз вже краща,легша і більш прибуткова робота,офіційна.Знімаємо кімнату в гуртожитку,живе сама.Пів дня працює,а далі вчиться чи навпаки.
задумчивая мордочка• 23 марта 2025
Мій виїхав в 16,5 років до скандинавської країни.Вже вивчив мову, працює, планує поступати.У відпустки мандрує Європою.Від мене фінансово не залежить,на все заробляє сам. За домом не сумує зовсім.
1 раз на рік їздимо спільно на відпочинок, це всі наші зустрічі.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляКозачка
Так же, на спортплощадки вроде бы не ходит, дома занимается. Мой сын старше вашего, он работает и учится.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Ваш сын в 18 лет полностью оплачивает себе жизнь? То есть аренду, квартплату, еду и другие траты? Я не знаю таких примеров, может он первый. Аренда жилья стоит дорого.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А , ещё и на отпуск тоже сам зарабатывает?
Я ее думаю, что вы говорите правду.
задумчивая мордочка• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
До 18 років надавалось соціальне безкоштовне житло.З 18 повністю оплачує сам.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Без образования?
Все ясно.
Мальчун-задирун• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Є такого багато.Доньці 19, р,житло 800 злот.зарплата 4000т .Працює 150 чол,всі студенти,бо зарплата не висока.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляМальчун-задирун
800 зл это не житло, а жопа мира.
Піна• 23 марта 2025
Хай шукає роботу, чесно, хоч офіціантом, будуть тоді і знайомі серед місцевих, і мотивація, і трохи грошей.
Мальчун-задирун• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
800 зл это не житло, а жопа мира.
Кімната в гуртожитку,блок 4 чоловік.А нащо ій квартира?
задумчивая мордочка• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Без образования?
Все ясно.
Мабуть ви не орієнтуєтеся, яку зп отримують люди у скандинавських країнах.Він ще може і за мій відпочинок оплатити, якщо потрібно було б.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ну только очень малоимущих человек будет таким доволен и будет говорить, что на все зарабатывает сам , себя обеспечивает.
Мальчун-задирун• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Нам з головою вистачає.
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Да.... Все ясно с вами.
Снимайте белое пальто, вешайте на вешалку в своей скандинавской стране.
Такой гонор- видно , что до войны нигде не были и ничего не видели и не имели.
Ангел-предохранитель• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну ви ж не з малоімущіх, як можна зрозуміти
А все ж плачете і не задоволені…
Хи хи, ну ну• 23 марта 2025
Я думаю мало времени еще прошло, пусть пока живет как может, привыкает. Эмиграция это всегда очень тяжело.
Я сама перезжала подростком и знаю, что говорю.
Более менее наладится когда найдет друзей для начала, потом подработку
Сейчас главная его задача не вылететь с учебного заведения и учебу тянуть
Поддерживайте морально и материально и язык учить обязательно
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
А все ж плачете і не задоволені…
Я плачу о другом, если вы умеете читать.
Ангел-предохранитель• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да.... Все ясно с вами.
В цій темі найбільше гонору і білих пальт у вас насправді
Дивно лиш, що обʼїздивши весь світ до війни, сина аж в Краків вивезли…
Кондуктор маршрутки• 23 марта 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну глупые люди думают так, как вы пишете.
Ангел-предохранитель• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так продовжуйте плакати, маєте ж над чим
Яке вам діло до чужих заробітків і жоп міра?
Вони ок почуваються
задумчивая мордочка• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да.... Все ясно с вами.
Не заздріть,може і у вас колись буде все добре.Але для цього потрібне позитивне мислення.