Україна понад усе!• 23 марта 2025
Чи є тут працівники банку, питання по обміну валюти.
Сьогодні ходила обміняти долари,одну купюру повернули, на ній якісь п´ятна,тобто пошкодження немає,я навіть і не звернула увагу.
Чи можна її обміняти в банку?Дякую.
Україна понад усе!
• 24 марта 2025
Ответ дляЛеся-da75
Так, звичайний.
Дякую вам за пораду,сьогодні обміняла)))
Закусенец• 25 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дійсно так,передивилась в ютюбі є різні відео, люди так і роблять. Хоча є й посилання на те, що немає права банк не приймати такі купюри,це тільки в Україні такі вимоги до якості загального вигляду.
Дякую. Подивлюсь. Про те, що не мають парва не прйимати знаю, але ж у нас часто права і обов´язки сприймаються обмежено і суб´єктивно, без відповідної реакції з боку держави ((