ОхиИВздохи• 24 марта 2025
Гарний термос
Порадьте хороший термос, будь ласка , який довго тримає 🙏
(вибираю для дит харчування, суміші)
лаМпочка• 24 марта 2025
термокружка тефаль та термос трамп (трамп взагалі мені виявився не зручним бо сильно довго тримає))) гаряче не заливаю - розбавляю холодним
Новорічна пальма• 24 марта 2025
В мене Zojirushi,але є недолік.Він тримає дуже довго.Зранку кіп´яток залила,в 16.00 пити не можна.
Тому заливаю температурою трохи вище,ніж потрібно для споживання .Тоді ок.
А що таке?• 24 марта 2025
В мене Zojirushi і термос і термокружка. Термос тримає до теплого добу в горах. Коли відключення світла були, то зранку робила чай на роботу в термокружку. До вечора був гарячий