baby77• 24 марта 2025

Безоплатно консультация нутрициолога

Девочки, если вам нужна консультация нутрициолога , пишите. Возьму вас безоплатно.
Консультирую по вашим анализам, ничего дополнительно сдавать не нужно.
Remensa• 24 марта 2025
Яка у вас освіта?
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляRemensa
Яка у вас освіта?
Диплом Нутриціолога. Буде предосталего на карнсультаціі.
Напевно всі шукають де тут підвох. Але його немає. В цій сфері я 13 років.
Я рамках свого призначення допомоги людям, я вирішила дати декілька безкоштовних консультацій тим кому це потрібно.
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляRemensa
Яка у вас освіта?
Нутриціолог. Диплом буде надано на консультації.
Підвоху тут немає. В цій сфері я більше 13 років.
В рамках свого призначення допомоги людям, вирішила дати декілька безкоштовних консультацій, кому це потрібно.
LyudaT• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Ким виданий диплом нутриціолога?
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляLyudaT
Ким виданий диплом нутриціолога?
Все на консультаціі
LyudaT• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Все на консультаціі
Тобто це просто диплом якихось курсів, який можна надрукувати собі на принтері... Бо давайте чесно, медичні ВНЗ не видають дипломів нутриціологів.
Jeraldina• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Все на консультаціі
А сейчас почему не говорите?
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляLyudaT
Ні, це навчання протягом 2 -х років
Але будь - який диплом вам нічого не скаже про спеціаліста . Не існує універсальних схем , які дали на навчанні. Це все ілюзія.
І назва навчального закладу вам про мене нічого не скаже.
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляJeraldina
А сейчас почему не говорите?
Ця інформація про мене як спеціаліста нічого не скаже. Тому, кому потрібна дійсно консультація - я готова
А хто хоче мене тут в чомусь уприкнути не вийде .
Впевнена, що є люди які зараз на роздоріжжі І я зможу чимось домогти.
LyudaT• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Ні, це навчання протягом 2 -х років
Зрозуміло... ну хоч навчальний заклад назвіть. Цікаво ж...
Jeraldina• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Дорікати Вам даже не собиралась. Но когда начинается вот это ,,потом покажу, где училась не скажу,, возникают вопросы по поводу профессионализма.
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляJeraldina
Значить я не ваш спеціаліст. Сумніви завжди про ваш досвід, а не мій .
Зараз повний інстаграм нутриціологів. Вибір великий .
Навіть до початківців нутриціологів зараз черги, а людина вам каже про 13 років у цій сфері , а ви далі сумнівайтесь
Jeraldina• 24 марта 2025
Ответ дляbaby77
Однозначно не мой. Сколько раз убеждалась: там, где начинают с ,,не покажу, все при встрече,,, обычно или афера какая-то или ,,мега-специалист,, после недельных курсов онлайн.
Odilie• 24 марта 2025
После ’безоплатно’ возникают сомнения в уровне образования ’нутрициолога’)
автор baby77 • 24 марта 2025
Ответ дляOdilie
Розумію. Але у кожного є голова на плечах.
Якщо інтуїтивно вам не підходять рекомендації лікаря чи нутриціолога їх можна не приймати. Вірно?
Ніхто вас за шкірки не заставлятиме це робити.
sky-labs• 24 марта 2025
Ответ дляOdilie
Почему? Я иногда делаю бесплатные консультации и даже ведение.
Хотя сумма за мои обучения уже очень давно перевалила за много тысяч долларов, а учусь я до сих пор и не знаю когда доучусь чтобы остановиться... Сейчас - нейроиммунология.
Просто могу себе это позволить.

Вы же не знаете какая мотивация у автора... Может это ее волонтерская деятельность. Война в стране, забыли?
sky-labs• 24 марта 2025
Ответ дляJeraldina
Предложение было только для желающих.
Думаю они в тему писать не станут, а обратятся к автору в лс
vinika• 24 марта 2025
Ответ дляOdilie
Толку что оплатно мнения кардинально отличаются у многих