Домовенок Кузя• 24 марта в 13:32
Pink stuff - Пинк Стафф для домашних уборок
Девочки, кто и что покупал от The pink stuff?
Смотрю, что чаще всего есть в магазинах паста, пена для ванной и спрей универсальный, и уж очень продавцы советуют.
Стоит купить, или выброшенные деньги? По гугл-отзывам и неясно пока.
И вдруг, кто сравнивал универсальный Петушок-Шантеклер и Пинк Стафф. Первым я очень довольна, особенно, если купить по скидке.
Спасибо за ответы )
Холодная каша• 24 марта в 13:34
у меня есть паста Пинк стафф в ведре такая, ну паста как паста, я в авроре за 24 грн пасту не хуже покупала. Единственное что оно все такое розовое красивое, а так химия как химия.
Хочу наколоти губи• 24 марта в 13:36
Я пользуюсь пастой, мне жир с кастрюль поверхностей хорошо отмывает, ее нано на пару минут оставлять. Ее большой плюс что приятно пахнет, много другого тоже отмывает, но воняет гадко
freedom_2015• 24 марта в 13:36
спрей універсальний купую завжди ,нічого особливо, але миє добре і аромат не вбиває .Паста даремно витрачені кошти, як на мене,наче і справляється, але нічим не краща за інше .Витягує все аромат
Stepa_nida• 24 марта в 14:40
Мої відгуки:
1. Паста. Я пастою не користуюсь (в силу специфіки побуту), а от моїй мамі вона дуже заходить - круто чистить плиту газову, раковину з нержавійки, робочу поверхню кухні, раковину і ванну, коли дуже забруднилось. Крім того, використовує її і для чищення підошв взуття.
2. Порошок для чищення унітазу (пакети з порошком, який перетворюється на піну, що змиває бруд). В умовах моєї жорсткої і брудної води - ні про що.
3. Спрей для ванної - чистила ним раковину і ванну, для регулярного підтримуючого прибирання вельми ок. Але зараз користуюся астоніш дешевшим і він теж справляється чудово.
4. Концентрований засіб для підлоги - прикольна штука, інколи дуже допомагає з якимись куточками, куди рідко добирався і вони сильно забруднились. Але згадую про нього рідко, бо в мене більшість підлоги застелено килимами.
5. Гелі для прання. Був класичний і для кольорового. Мають приємний аромат, концентровані, гарно відпирають, навіть малої пляшки мені вистачає надовго. Точно повторю.