sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Домашняя бухгалтерия
anonim_102
Молода і нерозважлива• 24 марта в 13:59

Як менше витрачати на їжу?

У нас сімʼя з 3-ма дітьми.
Витрати на харчування за місяць 65к з комуналкою.
Чи вдавалось вам переглянути покупки й навчитись витрачати менше?
показать весь текст
heart 1 dislike 1 clown_face 2 face_with_tears_of_joy 13 woman_facepalming 37
162 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_67
Сільський ансамбль• 24 марта в 14:24
61
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
Не ламайте людям картину світу.
like 1 face_with_tears_of_joy 10 dislike 1
anonim_38
Астановитесь• 24 марта в 14:24
62
Ответ дляКарамбОлька
Мы тратим примерно столько на 2 человек , но питание чистое . Ягоды, зелень, рыба или морепродукты через день, кролики , индейка . Хорошие Яица и сыры

Я не хочу тратить меньше , так как за 5 лет ни разу не была аптеке и анализы все отличные.

Дешевле возможно , если надо выживать или отказывать себе в чем то . Никакого мусора в питание нет
Сейчас будет ржать 🤣 те кому это не доступно , ну да ладно
Хотя лучше бы стремились бы заработать больше
Вам просто пощастило зі здоров´ям. Був час, коли наше харчування складалося виключно з біо. Прям молочка з купаних корівок, яйця з-під вишуканих курей, мед тільки з екологічно чистого району, овочі від кваліфікованих часних фермерів, м´ясо взагалі мовчу- якийсь вид курей і качок, що не були на препаратах.Навіть масло сама робила.
Короче, 10 років як маю важке захворювання по жкт і не лікується. А інші беруть салати в маркетах - і здоровіше всих здорових.
dislike 1 like 19
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:24
63
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
Для чого він вас травить?
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 8
anonim_77
Працівниця року• 24 марта в 14:24
64
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
О, барвники клас. То ви хвалитеся, який він у вас молодець?)
woman_facepalming 3
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:25
65
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
Яички нехай ваш тато не красить
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 10
anonim_15
Колгоспниця• 24 марта в 14:25
66
Якась дивна комбінація - їжа плюс комуналка.
Чому не їжа плюс побутова хімія чи їжа плюс ліки?
І чому треба менше витрачати, якщо є кошти саме на такий бюджет?
face_with_tears_of_joy 9
anonim_210
Швидка Настя• 24 марта в 14:25
67
Ответ дляКрихітка на всі
Мозок купіть собі...
У вас неконтрольована агресія
Ви пацієнт психіатра
face_with_tears_of_joy 2 dislike 2
anonim_55
фрау Гітта• 24 марта в 14:25
68
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
Пожалуйста говорите яйца а не яички.
Спасибо
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 15 like 6
anonim_181
Майор Медуза• 24 марта в 14:25
69
Ответ дляОбнимашкина
Для чого він вас травить?
Вы этим не отравитесь))) просто магии в желтках нет- корм и спец добавки
woman_facepalming 4 like 3
anonim_63
Зараз на дієті• 24 марта в 14:25
70
Ответ дляОбнимашкина
Та навіть хліб буває різний. Є соціальний батон ща 30 гривень, а є з цільнозернового борошна без дріжджів за 100.
Отож , я і кажу. Кума на хліб витрачає на день 100-150грн каже іноді на другий день ще остається. Вони люблять моркву. І вона може в суп додати дві морквини, і діти ще й так погризуть. Мої не люблять то в суп йде пів морквини, а друга частина ще й здохне в холодильнику. Тож все залежить від харчових вподобань. Їй подобається топлене масло для приготування, 500грн коштує, я його не купую бо дорого. Зате вони їдять на вечерю по одному стегенцю курки, а ми навпаки по два-три за раз. І м´ясо їмо двічі на день. Вони більше по кашам. Тож в нас 2+2 їжа десь 30-35тис. А в них 50-60тис.
like 4 woman_facepalming 2
noavatar
Одяг та сумки• 24 марта в 14:25
71
я жеру багато , але не на 65 . ви ікру чорну їсте чи що? може у вас комуналка 30+ ми не знаємо...
like 1 woman_facepalming 5
anonim_73
АгатаХристя• 24 марта в 14:26
72
Ответ дляМайор Медуза
У меня отец продает яички домашние,они так же в хлеву сидят))) а в корм краситель добавляется-дает вам красивый желток
а моя свекровь вообще раньше яйца оптом на птицефабрике брала - не маркированные - и продавала с земли как ’домашние’, чуть ли не за 120 грн за десяток)))
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 6
anonim_181
Майор Медуза• 24 марта в 14:26
73
Ответ дляПрацівниця року
О, барвники клас. То ви хвалитеся, який він у вас молодець?)
Нет, рассказываю как домашние с красивым желтком выходят))) а то некоторые в розовых очках
woman_facepalming 2 like 4
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:26
74
Ответ дляСільський ансамбль
У вас свої кури, ви їх вільно вигулюєте і годуєте виключно зерном і травою? Чи вірите в те що вам розповідають на упаковці?
В мене без упаковки.
Вам чого хвилюватися, не за ваші ж гроші купую. Я можу собі дозволити їсти, що захочу
attached-photo
woman_facepalming 8 like 2
anonim_77
Працівниця року• 24 марта в 14:27
75
Ответ дляМайор Медуза
Нет, рассказываю как домашние с красивым желтком выходят))) а то некоторые в розовых очках
У нас в селі жовтіші за магазинні і так виходять, без барвників. Там мільйон відсотків без хімії. Не розказуйте)
like 3 woman_facepalming 4
anonim_67
Сільський ансамбль• 24 марта в 14:27
76
Ответ дляКузякин
Почему 100? Он дешевле. По 50 есть
Якщо його спекти самостійно він буде ще дешевшим. Собівартість насправді не дуже висока. Але тут люблять позначки еко. Це знаєте є такий Стєрлігов, на росії, намахує олігархів на продуктах. Дуже показова історія.
woman_facepalming 3 like 6
anonim_181
Майор Медуза• 24 марта в 14:27
77
Ответ дляПрацівниця року
О, барвники клас. То ви хвалитеся, який він у вас молодець?)
Про молочку промолчу)))))а мясо скупают мясные магазины
woman_facepalming 3
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:28
78
Ответ дляЗараз на дієті
Отож , я і кажу. Кума на хліб витрачає на день 100-150грн каже іноді на другий день ще остається. Вони люблять моркву. І вона може в суп додати дві морквини, і діти ще й так погризуть. Мої не люблять то в суп йде пів морквини, а друга частина ще й здохне в холодильнику. Тож все залежить від харчових вподобань. Їй подобається топлене масло для приготування, 500грн коштує, я його не купую бо дорого. Зате вони їдять на вечерю по одному стегенцю курки, а ми навпаки по два-три за раз. І м´ясо їмо двічі на день. Вони більше по кашам. Тож в нас 2+2 їжа десь 30-35тис. А в них 50-60тис.
Топлене 1000 гривень літр.
В основному ви пишите правильно, в кожного свої вподобання
like 4 dislike 2
anonim_181
Майор Медуза• 24 марта в 14:28
79
Ответ дляПрацівниця року
У нас в селі жовтіші за магазинні і так виходять, без барвників. Там мільйон відсотків без хімії. Не розказуйте)
От корма зависит))))прочитайте упаковку
dislike 1 woman_facepalming 2
anonim_170
Медсестричка• 24 марта в 14:28
80
Ответ дляГладиолус
Я готова за 4 тыс составить.
Пошёл демпинг
face_with_tears_of_joy 8 dislike 1
anonim_77
Працівниця року• 24 марта в 14:29
81
Ответ дляСільський ансамбль
Якщо його спекти самостійно він буде ще дешевшим. Собівартість насправді не дуже висока. Але тут люблять позначки еко. Це знаєте є такий Стєрлігов, на росії, намахує олігархів на продуктах. Дуже показова історія.
Ну це дивлячись в чому його пекти, і як зачасто) Час = гроші у багатьох людей, + не у всіх є духовка, але духовка це часто електроенергія, і т.д. Кожен день пекти хліб вдома в копійочку може влетіти)
like 4
anonim_67
Сільський ансамбль• 24 марта в 14:30
82
Ответ дляПрацівниця року
Ну це дивлячись в чому його пекти, і як зачасто) Час = гроші у багатьох людей, + не у всіх є духовка, але духовка це часто електроенергія, і т.д. Кожен день пекти хліб вдома в копійочку може влетіти)
Ми про ціни говоримо, собівартість продукту і людей які вміють ´заробляти´ на чужих слабкостях.
woman_facepalming 1 heart 4
anonim_77
Працівниця року• 24 марта в 14:31
83
Ответ дляМайор Медуза
От корма зависит))))прочитайте упаковку
Вони їдять вирощене на своєму полі, без упаковок корм. Хочете їсти яйця з барвником - їжте, але не вводіть в оману людей) Хоча у людей свої голови є, аби слухати й думати. Все, відстаю від вас))
woman_facepalming 2
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:32
84
Ответ дляКузякин
Почему 100? Он дешевле. По 50 есть
Є різний. Просто ті, хто їсть батон Кулинич не розуміє тих хто купує хліб за 100 гривень чи навіть 150
anonim_65
Крихітка на всі• 24 марта в 14:33
85
Ответ дляфрау Гітта
Пожалуйста говорите яйца а не яички.
Спасибо
Чому???
dislike 1 face_with_tears_of_joy 3
anonim_63
Зараз на дієті• 24 марта в 14:33
86
Ответ дляОбнимашкина
Топлене 1000 гривень літр.
В основному ви пишите правильно, в кожного свої вподобання
Ну вона не літр бере. Але до того олія оливкова, вершкове теж певного виробника. А не як я яке по акціях.
Взагалі дожилася, ходжу в новус в уцінку заглядаю. Щоб з економити. Раніше навіть не дивилася що там((( Син підліток їсть холодильниками. В куми син один, поки малий то ще їсть мало.
anonim_17
Обнимашкина• 24 марта в 14:34
87
Ответ дляСільський ансамбль
Якщо його спекти самостійно він буде ще дешевшим. Собівартість насправді не дуже висока. Але тут люблять позначки еко. Це знаєте є такий Стєрлігов, на росії, намахує олігархів на продуктах. Дуже показова історія.
Ви борошно з млина давно купували?
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 4
anonim_67
Сільський ансамбль• 24 марта в 14:36
88
Ответ дляОбнимашкина
Є різний. Просто ті, хто їсть батон Кулинич не розуміє тих хто купує хліб за 100 гривень чи навіть 150
А той хто не їсть хліба взагалі, думає які ідіоти його їдять, користі ж ніякої. Все в цьому світі відносно.
woman_facepalming 1 like 6
anonim_63
Зараз на дієті• 24 марта в 14:36
89
Ответ дляОбнимашкина
Є різний. Просто ті, хто їсть батон Кулинич не розуміє тих хто купує хліб за 100 гривень чи навіть 150
Я якось спекла батон, купу часу поки те поки се. А з´їли його тупо як то кажуть за 5хв з чаєм, не економно зовсім
А батон київхліб половинку їдять довго і то практично не їдять.
like 4
anonim_77
Працівниця року• 24 марта в 14:36
90
Ответ дляСільський ансамбль
Ми про ціни говоримо, собівартість продукту і людей які вміють ´заробляти´ на чужих слабкостях.
Ну з електроенергією та затратою часу й рахується собівартість. Це комунальні витрати та ціна робочої сили, грубо кажучи) Якщо ви не враховуєте ці параметри, то це не собівартість І хліб - це один з базових продуктів на українському столі. Щоб на ньому заробляти, треба у великих обʼємах продукт виготовляти. Ви ж розумієте, яка ціна хлібу з комбінату та яка - з крафтової маленької пекарні) А вдома пекти ще дорожче.

От всякі вкусняшки, без яких цілком можна обійтися - це вже слабкості, на яких заробляють. Шоколадки-цукерки, чіпси, і таке інше.
like 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff