Хочу барабульки• 24 марта 2025
Тени Том Форд
Девочки, какие у вас любимые палетки?
Хочу барабульки
• 24 марта 2025
Ответ дляStepa_nida
Nude Dip i Meteoric
Спасибо. А какая вам больше нравится? Нюд дип у них какая то нелоувимая палетка, всегда аут оф сток
Stepa_nida• 24 марта 2025
Ответ дляХочу барабульки
Не зможу визначитись, бо я часто їх комбіную (в Nude dip немає матових відтінків, а в Meteoric шимер не підходить для повсякденного мейка). Я брала на Сефорі Nude dip, але мушу попередити, що по ходу в них змінилась якість упаковки, бо остання палетка покоцалась по кутах через 3 використання. А зі старими палетками кількарічними такої проблеми немає