Твердая валюта• 25 марта в 10:44
Одинокі жінки. Ви витягуєте це життя? Фінансово, морально?
Готуюсь поповнити ваші ряди.
Що мене лякає - не буде підтримки ні від кого.
А якщо захворію, ногу зламаю - хто пригляне?
По фінансам як? Особливо коли житло орендоване.
Чи є бажання знову створювати сім´ю
( Бо зараз мене верне від думки про відносини)
Чи є бажання знову створювати сім´ю
Директриссимо• 25 марта в 10:45
Вы попробуйте ещё найти мужчину, который будет вас поддерживать.. Это ещё тот квест
Леди Г• 25 марта в 10:46
Не бегите впереди коня. Зачем мысли, что будет, если парализует?
Радуйтесь здоровью, наполняйте себя мыслями, что с вами все будет хорошо. И очередную семью не создают быстрее с первым мимо проходящим. Поживите для себя, остальное подтянется
Твердая валюта
• 25 марта в 10:46
Ответ дляДиректриссимо
Ну от я вже розчарувалась, не хочеться більше очаровуватись.
Готуюсь до життя сильної самодостатньої з трьома котами
Лукава_Кiшка• 25 марта в 10:47
Ответ дляТвердая валюта
Сколько Вам лет?
Твердая валюта
• 25 марта в 10:47
Ответ дляЛеди Г
Я ж питаю про досвід жінок що вже кілька років живуть одні.
Бо я ж собі малюю одні картинки, а в житті може виявитись по другому
Обижулька• 25 марта в 10:49
Жити з чоловіком бажання нема,а ось романтичні зустрічі стали бажаними років через 5 після закінчення стосунків і з´явився чоловік з яким мені добре і затишно, навіть живемо у гостьовому шлюбі. Вважаю, що для мене це найкращій варіант.
Головним моїм острахом була втрата роботи,але я його поборола, коли дізналася свою дійсну вартість на ринку праці. Періодично ходу на співбесіди,щоб розуміти нагальні потреби та вимоги роботодавців. В іншому ніяких стразів не виникало.
Лукава_Кiшка• 25 марта в 10:49
Ответ дляТвердая валюта
Мне 41, я счастлива когда свободна.
Правда у меня есть дети и кот.
В отношениях находится мне сложно, обычно это в тягость, какие-то дополнительные проблемы.
Нет желания кого-то морально и физически ублажать
Правда у меня есть дети и кот.
Твердая валюта
• 25 марта в 10:50
Ответ дляОбижулька
Дякую за ваш досвід. Мене роботодавець наче ціне. Але все одно я якась невпевнена.
Кидстаффовка• 25 марта в 10:51
Ответ дляДиректриссимо
Так тут же жінкам або олігархи потрібні або взагалі не потрібні чоловіки, вони все самі можуть. Звичайна зарплата не влаштовує, самій краще. ОК.
Коленная ложечка• 25 марта в 10:51
Ответ дляТвердая валюта
Автор, все зависит индивидуально от каждой женщины. Кто то не может жить долго без мужчины, а кто то, как я, годами живут сами. Я живу сама, уехала за границу, работаю, мне нормально, пока на жизнь хватает, еще и немного откладываю. Без мужчины иногда одиноко, но не до такой степени, чтобы его начать искать и активно ходить на свидания. Я привыкла к жизни одиночки и очень болезненно отношусь к тому, что придется делить личное пространство с мужчиной, отчасти это одна из причин почему я не прикладываю усилий для создания отношений
Ответ дляТвердая валюта
Автор, мені 44, все життя живу сама) є моменти, але як згадаю сім´ю батьків-брата, то думаю - нах-нах. Там жінки ще чоловіків мудаків і алкашів обслуговують.
Твоя космішна• 25 марта в 10:52
Ответ дляТвердая валюта
Чужий досвід то така шткуа...) Моя знайома в 54 вийшла заміж втретє за 41 річного. І я вам скажу, що на вигляд це самий путній чоловік з усіх попередніх, якщо у нього немає якихось думок, про які ми не здогадуємся)) Але ж я б в такий ситуації цього не зробила.
Трохи злякана• 25 марта в 10:52
Нет, пока я была одинока - мне было очень тяжело во всех смыслах.
С мужчиной рядом намного легче.
Твердая валюта
• 25 марта в 10:53
Ответ дляЛукава_Кiшка
Мне 41, я счастлива когда свободна.
Правда у меня есть дети и кот.
І ми з чоловіком зайшли в тупік
Він стає пивним алкоголіком, зникли цілі, амбіції, перестав турбуватись про мене.
Ми мовчки ввечері зустрічаємось - він дудле пиво і грає в ігри
Поки я після роботи з дитиною уроки, прибрати, приготувати.
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
І в нього жодної думки, ідеї - де ми будемо жити
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
Закусенец• 25 марта в 10:53
Получается в отношениях вам было не одиноко финансово и морально, у вас была поддержка, но вы решили разорвать эти отношения и больше не хотите ни с кем связываться?
Обижулька• 25 марта в 10:53
Ответ дляТвердая валюта
То починайте ходити на співбесіди. Не для того щоб змінювати роботу,а щоб зрозуміти на що можете розраховувати і не втрачати навичку проходити співбесіди успішно
УраганнаЯ• 25 марта в 10:54
Ответ дляТвердая валюта
І ми з чоловіком зайшли в тупік
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
Скільки дитині?
Лгин• 25 марта в 10:54
Я правильно розумію, що дітей у Вас немає?
Про що тоді ниття? Що Ви там ’не витягуєте’?
UPD. Про дитину вже прочитала. Пишете, що на роботі Вас цінують, отже і з/п нормальна. Що Вас лякає?
Твердая валюта
• 25 марта в 10:55
Ответ дляТрохи злякана
С мужчиной рядом намного легче.
А мені чомусь так важко з чоловіком.
Наче і супер поганого нічого не робить
Закусенец• 25 марта в 10:56
Ответ дляТвердая валюта
Для начала рассылайте резюме на разные вакансии, включая те, где з/п в 2-3-4 раза выше вашей
Даже если ваш трудовой опыт не дотягивает
Ходите на собеседования, если пригласят
По лбу вам никто не даст
Это будет нужный опыт. Как летчик должен налетать часы
Ходите на собеседования, если пригласят
По лбу вам никто не даст
миссАрфография• 25 марта в 10:56
Ответ дляТвердая валюта
Все пучком) Знадобився час, але на данний момент психіка стабільна, фігура гарна, зп хороша. Багато часу на себе. Чоловіки запрошують, але мені так влом. Чесно, ото сидіти і слухати це базікання. Для зламаної ноги є купа знайомих)
Конотопська відьма• 25 марта в 10:57
Ответ дляТвердая валюта
І ми з чоловіком зайшли в тупік
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
А мужчины не имеют право в депрессию впадать. Какие идеи о будущем, когда в любой момент могут отправить воевать.
Кондуктор автобуса• 25 марта в 10:57
А мужик это шо гарантия, что он поможет при переломе и вообще будет обеспечивать, а не найдет бабу лет на 10 младше тебя и начнет ее жахать? 😁
Закусенец• 25 марта в 10:57
Ответ дляТвердая валюта
І ми з чоловіком зайшли в тупік
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
А если ногу сломаете, он начнет крутиться вокруг вас или что?
Лукава_Кiшка• 25 марта в 10:57
Ответ дляТвердая валюта
І ми з чоловіком зайшли в тупік
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
І ще проблема що ми втратили житло.
Живемо на оренді.
Розумію...
В мене 4 роки відносинам скоро, я потихеньку розриваю їх. Спочатку з´їхала від нього, живу сама, він приходить. Я розумію, що чим далі, ти більш мені ці відносини не потрібні.
Діти мої, кричати на них неможна, тому він взагалі не приймає ніякої участі, я маю на увазі навіть моральної підтримки немає.
Далі, прибирати, мити все це на мені.
Він не зобов´язаний виконувати обов´язки по дому.
Готує іноді.
Тобто нафіга мені спільне проживання?
Ось і Вам кажу - насолоджуйтеся собою та цим життям.
Шлюб це добровільне рабство
Далі, прибирати, мити все це на мені.
Готує іноді.
Тобто нафіга мені спільне проживання?
Шлюб це добровільне рабство
Твердая валюта
• 25 марта в 10:57
Ответ дляЗакусенец
Зараз основна проблема і конфлікт в тому, що ми маємо всі свої сили прикласти щоб заробити на житло. Землю гризти.
І чоловік мені дав поняти однозначно - що він не буде ту землю гризти.
Бомжом так бомжом.
Таким чином біля мене в один момент виявився не партнер і підтримка. А сожитєль
Мені дуже образливо за це
Бомжом так бомжом.
Мені дуже образливо за це
Панна Кота• 25 марта в 10:57
Я розійшлась з чоловіком в 2017 році, син є. Все прекрасно в мене в цьому житті. Заміж не збираюсь.
Друзів вистачає. Коли моя собака почала задихатися, я була на роботі, син набрав по телефону . Через 5 хв вже в мене вдома була подруга, а через пів години друг приїхав і ми відвезли собаку в клініку і спасли.
миссАрфография• 25 марта в 10:58
Ответ дляЛукава_Кiшка
Мне 41, я счастлива когда свободна.
Правда у меня есть дети и кот.
О, якраз ’ ублажать’- чудове слово, нуль бажання. Плюси є, мінусів більше. А взагалі я тільки грошей хочу і подорожувати, а не котлетки смажити)