Твердая валюта• 25 марта в 10:44
Одинокі жінки. Ви витягуєте це життя? Фінансово, морально?
Готуюсь поповнити ваші ряди.
Що мене лякає - не буде підтримки ні від кого.
А якщо захворію, ногу зламаю - хто пригляне?
По фінансам як? Особливо коли житло орендоване.
Чи є бажання знову створювати сім´ю
( Бо зараз мене верне від думки про відносини)
Чи є бажання знову створювати сім´ю
миссАрфография• 25 марта в 11:07
Ответ дляТвердая валюта
І що? Мені в умовах війни, після втрати дому, треба тягти себе, дитину, і поломаного чоловіка?
А хто мене буде тягти?
Вітаю, Ви зрозуміли сенс життя. Кожен в цьому житті відповідає за себе.
Конотопська відьма• 25 марта в 11:07
Ответ дляТвердая валюта
А хто мене буде тягти?
Уходите у вас нет семьи, вам плевать друг на друга.
Кондуктор автобуса• 25 марта в 11:08
Ответ длямиссАрфография
Вам видніше кому я потрібна) Хворі, морально виснажені жінки із болячками менш за все потрібні чоловікам. Мова про них.
И что? Усраться и не жить?
Да манали мы тех мужиков, если они любят нас только сильными и здоровыми.
Твердая валюта
• 25 марта в 11:08
Ответ дляЛгин
Так це і буде невідомість поки не спробуєте на собі. У інших різний досвід, дуже різний, і жоден не матиме стосунку саме до Вашої ситуації.
Ви як доросла людина маєте приймати рішення за своє життя самостійно, і брати відповідальність на себе звісно.
Я б хотіла почути різні.
Думки.
В мене є кілька одиноких подруг. Я прямо їм в душу не лізу. Але бачу що вони хотіли б мати партнера, але в той же час вони звикли до вільного життя. Вони всі такі красуні, з зачісками, з ногтиками. Захотіли в кафе пішли, захотіли у Львів поїхали.
Вони наче по доброму заздрять одруженим.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
В мене обличчя опустилось вниз від смутку
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Твердая валюта
• 25 марта в 11:10
Ответ дляКидстаффовка
Його теж можна зрозуміти. Має право. Погляди розійшлися. Це як хтось хоче дім, хороші сукні, креветки. А комусь і хліба з маслом достатньо і в ліс за грибами щовихідні. Ще невідомо хто щасливіший.
Ви праві.
Бачте виявилось на роздоріжжі що в нас різні погляди на щастя
Кидстаффовка• 25 марта в 11:11
Ответ дляТвердая валюта
Невідомість.
Тому і тему створила.
Це як би я зібралась закордон і теж питала б поради
Тому і тему створила.
За кордоном тягнуть, хто може, якщо дозволяє здоров´я. А якщо нема, Щоб працювати фізично на знос? То які варіанти?
Сметчица• 25 марта в 11:11
Ответ дляТвердая валюта
Я б хотіла почути різні.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Попробуйте сама вытянуть себя, ребенка, аренду и быт. Расскажите потом как омолодились от этого всего.
Кондуктор автобуса• 25 марта в 11:11
Ответ дляСметчица
Если ваша задача с кого-то что-то поиметь -то вы опоздали. 40-летние старперы тоже ищут няньку и жизнь полегче, и больная проблемная 40-летняя тетя им нафиг не сдалась. Приплюсуйте детей у обоих и пожилых родителей.
Для меня идеальный вариант - встречаться и проводить интересно время, без совместного быта. Как в 20 уже не будет никогда.
Ну это вариант для унылых экстраверток, которым скучно самим.
А зачем самодостаточной женщине. встречи с каким то мужиком? чтобы что? слушать бредни этого чувака, который даже тебя не обеспечивает?
Обижулька• 25 марта в 11:12
Ответ дляКондуктор автобуса
Сорян, а мужик вам зачем? я так понимаю он не обеспечивает вас 🤔
Мужик мне незачем,а вот любимый- нужен. Вышло так,что я совершенно не бедная и не голодная,поэтому не нуждаюсь в спонсоре. Но мне очень приятно быть желанной, принимать заботу и любовь.
Вумна вутка• 25 марта в 11:12
Я онкологію лікую без чоловіка, дитині 14 років. Треба працювати , мені колектив допоміг, подруги , це стосовно грошей , а так все сама.. Але в мене був такий чоловік, що це взагалі не варіант.
Лгин• 25 марта в 11:12
Ответ дляТвердая валюта
Я б хотіла почути різні.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Ну якщо зараз Вам аж так погано в шлюбі і заздрите одиноким подругам, то чому б не спробувати пожити одинокою? Комусь це не подобається, а Вам може буде якраз чудово.
Закусенец• 25 марта в 11:13
Ответ дляТвердая валюта
Я б хотіла почути різні.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Думки.
Але я порівнюю себе і їх.
В мене погляд 90 річної бабці.
Возможно, что они хотели бы иметь партнера
Но уверена, что не любого. Вопрос же в качестве
Как думаете, они бы хотели иметь такого муж как ваш?
Луноликая Вика• 25 марта в 11:13
Я была замужем дважды 18 лоет в сумме, большемне хочу, ни с кем, самой мне гораздо лучше да и секс намного разнообразней.
Кондуктор автобуса• 25 марта в 11:14
Ответ дляОбижулька
Рука лицо.
Любимый это убогий никчемный жадный неудачник пополамщик не способный даже обеспечить свою женщину?
😅
оно точно мужчина?
😅
оно точно мужчина?
Кидстаффовка• 25 марта в 11:14
Ответ длямиссАрфография
Ну так його звичайна зп і піде на його їжу, одяг і комуналку. А задля ремонту чи побутових справ викликаєш спеціаліста. Який сенс з нього? Вибачте, але КОЖЕН хоче бачити доглянуту жінку поряд. Це як мій знайомий без постійної роботи обурювався, що дівчина без манікюру на побачення прийшла
Значить цим жінкам краще одним. Є інші, яким краще з чоловіком.
Твердая валюта
• 25 марта в 11:15
Ответ дляСметчица
До речі. Знайомий в такому віці розлучився з дружиною ( десь в такому віці і причини як і в мене). Ну він хлоп видний. Пожив півроку холостяком. І ( він нам прямо сказав) вдома потрібна жінка щоб прибирала, готувала, сексом займала. Найшов. Ми з нею познайомились - така гарна, така яскрава. І що ? Він з неї за 8 років висмоктав все життя. Зараз вона бліда виснажена жінка.
І річ не в тому що вона вдома переробилась.
Він змусив щоб вона не робила ( ага) потім фінансовий контроль, знецінення. І все. Немає людини
Морковна• 25 марта в 11:15
Ответ дляТвердая валюта
Я ж питаю про досвід жінок що вже кілька років живуть одні.
Бо я ж собі малюю одні картинки, а в житті може виявитись по другому
Я развелась еще в прошлом веке. Была на съеме с ребенком. Всё хорошо, выкарабкались, и ребенок вырос, и я замуж вышла за нормального. Не сразу, всё постепенно, были и грабли. Но я не отчаивалась и понимала, что рассчитывать надо только на себя. А мужчина, если что, приложится как бонус. Так и случилось.
Пригощаю кашею• 25 марта в 11:15
озабоченные особенно старухи выглядят смешно и противно в поиске ’жениха ’, как можно надеяться на кого то на дядю Миколу чи дядю Василя, шоб он кормил и содержал кого то , они сами таких ищут да помоложе , кроме себя нельзя ни на кого надеяться , пока есть возможность работать надо себя обеспечивать
Кондуктор автобуса• 25 марта в 11:15
Ответ дляОбижулька
Да да, а еще вы мужик троль.
Ну или даже не представляю насколько некрасивой и невостребованной должна быть женщина что в восторге от жадного пополамщика.
Сметчица• 25 марта в 11:16
Ответ дляКондуктор автобуса
Я тоже этого не понимаю. Когда у тебя все было: первая любовь, секс по желанию (а не по долгу), радости от материальных приобретений, рождение ребенка - пытаться организовать быт с мужиком, у которого тоже все это было, но не с тобой - зачем? Если бы еще был богатый сирота, но нет же - будет куча престарелых родственников, детей от разных жен и тот же уставший человек на диване, которому надо ежедневно подавать обед, чтоб если что он в скорую позвонил?!
Кидстаффовка• 25 марта в 11:16
Ответ дляДиректриссимо
Чому ви так вирішили, що олігархи?
Щоб утримував, а інакше навіщо чоловік?
Твердая валюта
• 25 марта в 11:16
Ответ дляКонотопська відьма
Коли я два роки прошу чоловіка закодуватись.
А він не бачить проблеми. Це ж пиво.
Хто плює на кого?
А він не бачить проблеми. Це ж пиво.
Хто плює на кого?
Трохи злякана• 25 марта в 11:17
Ответ длямиссАрфография
Все пучком) Знадобився час, але на данний момент психіка стабільна, фігура гарна, зп хороша. Багато часу на себе. Чоловіки запрошують, але мені так влом. Чесно, ото сидіти і слухати це базікання. Для зламаної ноги є купа знайомих)
Вы будете платить деньги своим знакомым за поручения? Или зачем им их выполнять?
Твердая валюта
• 25 марта в 11:18
Ответ дляСметчица
Обов´язково спробую.
Бо життя одне
Не хочу потім жаліти що не спробувала
Бо життя одне
Не хочу потім жаліти що не спробувала
Кидстаффовка• 25 марта в 11:18
Ответ дляЗакусенец
По вашему самый счастливый, кому достаточно продавленного дивана в съемной квартире
Щасливий той, хто живе як він хоче, а не як хоче інша людина
Кондуктор автобуса• 25 марта в 11:18
Ответ дляОбижулька
Что ж это за мужская забота такая, без денег?
Аа, хотя знаю. Эти финты ушами нелюбящего жлоба, тоже встречала такого. Такой всегда укроет от холода комплиментами, полечит словами ’ты справишься’ и накормит фразой ’будет новый день, будет и еда, просто верь’ 🤣
СкрипяСердцем• 25 марта в 11:18
Ответ дляТвердая валюта
Ну от я вже розчарувалась, не хочеться більше очаровуватись.
Готуюсь до життя сильної самодостатньої з трьома котами
Дети есть?
Трохи злякана• 25 марта в 11:18
Ответ дляКонотопська відьма
А мужчины не имеют право в депрессию впадать. Какие идеи о будущем, когда в любой момент могут отправить воевать.
Конечно не имеют. Они же роботы по мнению здесь присутствующих... нужны только для того, чтобы обслуживать женщину. Болеть, страдать, лениться - они не имеют права