Не служанка• 25 марта в 16:28

Оптіма та НМТ

Хочу перевести дитину у дистанційну школу, так як навчається за кордоном, а в українській школі багато зайвих предметів, по яких хапає не дуже гарні оцінки. Треба хороший атестат і НМТ.
Так от, дивлюсь, що по рейтингах НМТ Оптіма займає 3-4 місця, при чому серед шкіл і офлайн , і онлайн. Цікаво, чи це правда. В кого діти навчались, чи задоволені балами НМТ? Просто читаю відгуки, пишуть, що здавати тести-котрольні там дуже легко, тому що є можливість списувати, тому діти не дуже напружуються. Оцінки високі, але як же тоді школа має такий гарний рейтинг в НМТ.
Питання впирається в гроші. Оптіма в 2 рази дорожче подібних дистанційних, чи варто переплачувати?
Лапка• 25 марта в 16:30
Звідки школа має дані як випускники здали НМТ?
автор Не служанка • 25 марта в 16:32
Ответ дляЛапка
Рейтинги публікуються не школою, а мон чи якоюсь комісією і є у вільному доступі в інтернеті.
Тоскующая• 25 марта в 16:33
У меня несколько знакомых детей заканчивали Оптиму, и учеником, и экстерном. У пары репетиторов не было, у нескольких были по 1-2 предметам. У всех высокие баллы зно/нмт, нормальные вузы у нас и за рубежом.
У меня самой экстерны, это недорого вообще.
автор Не служанка • 25 марта в 16:36
Ответ дляТоскующая
Ну як не дорого, на 20 тис за рік більше, просто цікаво чи варто, чи += платформи у шкіл однакові і все залежить від мотивації учня.
Лапка• 25 марта в 16:36
Ответ дляНе служанка
Подивилась. Середній бал НМТ 148 балів. А рейтинговий бал високий лиш через велику кількість тестів зданих випускниками
So_so• 25 марта в 16:36
Дочка сдала на 192, по моему. Но ребенок прилагается к школе, а не наоборот. Оптима это прежде всего гибкий график и отсутствие буллинга.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 марта в 16:36
Дуже просто. На 11 клас дитину переводять в оптиму, щоб ставили оцінки на шару, а самі весь рік пашуть з репетиторами, щоб зазубрити 4 предмета.
Тоскующая• 25 марта в 16:39
Ответ дляНе служанка
Гм, я за двух экстернов плачу около 30 тысяч в год, те 1500 в месяц за каждого. Сейчас 1000 - это нормально один раз в магазин сходить. Когда много лет назад планировали переводить старшего ребенка из ООШ в оптиму, я подсчитывала, сколько обходится обычная школа - оказалось, процентов на 30 всего дешевле. А нервов куда больше, времени - меньше. На том и порешили.
Бавовнятий Пупс• 25 марта в 16:41
Мій в онлайн школі, там просто здає необхідне.
А так вже 2 роки з репетиторами займається підготовкою до НМТ. Готується
Не знаю навіщо, бо буде вступати закордоном. Але сказав, що хоче здати
автор Не служанка • 25 марта в 16:41
Ответ дляЛапка
А рейтинговий бал - це не середній? Ну припустімо із ліцею Н здавав один учень на 200 балів, а із оптіми 5 на 150. То Оптіма буде вище за рейтингом?
автор Не служанка • 25 марта в 16:43
Ответ дляSo_so
Ох, в нас складніше з мотивацією.
Тоска в носках• 25 марта в 16:43
Ответ дляНе служанка
Там саме оптіму якось цікаво в той рейтинг вписали минулого року, що всі помітили. Всіх зп середнім балом, а потім спеціально підняли місце суто за кількість. Складають там дуже по-різному, добре ті, хто додатково готується саме до нмт. А Оптіма можливість не паритися рештою предметів і мати норм оцінки
автор Не служанка • 25 марта в 16:43
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Варіант, але ж у інших дистанційних є така сама можливість.
автор Не служанка • 25 марта в 16:47
Ответ дляТоскующая
Я такої ціни там навіть не бачила, майже 4 - учень. А що таке екстерн? 2 роки за один?
Тоскующая• 25 марта в 16:49
Ответ дляНе служанка
нет, год за год. Экстерн без проверки, все материалы для обучения доступны, но только годовые контрольные сдаются на проверку. Для многих мотивированных детей - это идеальный вариант.
Есть суперэкстерн - там 2 года за год проходят.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 марта в 16:49
Ответ дляНе служанка
У оптіми що рейтинговий бал, що середній бал не дуже.
За що їм 3тє місце ніхто не скаже.
Хіба що за абсолютну кількість учнів, що здавали нмт, хоча це маразм, має враховуватися відносна кількість учнів
автор Не служанка • 25 марта в 16:51
Ответ дляБавовнятий Пупс
Купила книжки для підготовки до НМТ - це жесть, особливо історія. Ну навіщо людині забивати мозок інфо про те, хто архітектор якоїсь скульптури у якомусь місті..
автор Не служанка • 25 марта в 16:53
Ответ дляТоскующая
Дякую, почитаю. З іншого боку, яка різниця, що дитина буде робити ті завдяння на перевірку з чатом джіпіті. Для себе ж перевірочні тести там є для кожної теми?
автор Не служанка • 25 марта в 16:55
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
За що їм 3тє місце ніхто не скаже.
Слона то я і не помітив, навіть не побачила, що там ще й бали є))
Тоскующая• 25 марта в 16:55
Ответ дляНе служанка
Да, с автоматической проверкой.
Со всеми дист. школами вопрос только в одном - в мотивации ребенка и его понимании, зачем нужно учиться и что важнее.
автор Не служанка • 25 марта в 17:03
Ответ дляТоскующая
Да, с автоматической проверкой.
Дякую Вам!
Бавовнятий Пупс• 25 марта в 17:48
Ответ дляНе служанка
Мій історію другий рік вчить в групі, саме підготовка до нмт. Йому подобається.
СамавиховуюКота• 25 марта в 20:08
У знакомых дочь закончила с золотой медалью, НМТ 140-170 бвллов
Капитанша• 04 апреля в 16:27
В Оптімі кожного року є діти, які пишуть на 200 балів, а в тому році дівчинка 4 по 200 отримала, бачили інтерв´ю з нею.
Оптіма дає купу вільного часу за рахунок організації навчання в зручному форматі, фактично - індивідуально під кожну дитину, тому так.
Щодо середнього - в Оптімі багато різних дітей. Є ті, для кого взагалі отримати атестат, будь-який, це неймовірна перемога всієї родини. І якщо ця дитина написала на 148 і зможе поступити і мати вищу освіти, це - щастя повне для всіх. Інші школи відмовлять таким учням, Оптіма бере всіх.
Тоска в носках• 05 апреля в 06:43
Ответ дляКапитанша
Якщо середній 148, то згадана вами дитина написала на 100-120. Бо ж є 200-балтники. І діти з 4 предметами на 200 є не лише в Описі. Але в рекламу ті школи так не вклалися. Хоча об´єктивно діти, о пишуть на 200 - це таки на 70% заслуга не школи, а сім´ї дитини (гени, умови для навчання, репетитори та праця дитини додатково)
Капитанша• 05 апреля в 12:55
Ответ дляТоска в носках
я знаю лише свій досвід - дитина 4 роки сама вчилась в Оптімі, здала 4 ЗНО 187-195 балів, репетитор був один експресом з жовтня - поміняли предмет на потрібну спеціальність, хто ж знав, вчила-то інше.
Тоска в носках• 05 апреля в 16:15
Ответ дляКапитанша
От це про Вашу дитину, її здібності, її виховання.