Тро Нью-Йорку• 25 марта 2025
Є тут косметологи, порадьте! Гальванічні токи для обличчя
Давно подарували мені гаджет для обличчя з гальванічними токами galvanic spa (nu skin). Валяється вже декілька років. Там у них спеціальні гелі для нього були, грошей їх купити немає.
Може хтось порадить, що можна придбати, щоб користуватись тим гаджетом? Може якісь гелі спеціальні знаєте. Дякую за пораду, може хто поділиться досвідом!
Тро Нью-Йорку
• 25 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Це щось по типу мікротоків?
Всюди описується як гальванічний струм. Мікротоки це напевно щось інше, хоча я точно не знаю 🤷♀️
Тро Нью-Йорку
• 25 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Не знаю що за гальванічний струм у вас) а фото хоч покажіть що воно таке
Ось така штука.
Я вже в чаті gpt запитала чи є різниця. Виходить мікротоки то інше. Гальванічний елемент допомагає проникати активам глибше
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ось така штука.
Ну то треба тоді купувати активи(сироватки) за потребами шкіри, і скоріш за все не на масляній основі, щоб ним користуватися.
Тро Нью-Йорку
• 25 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Так, щось таке. Але думаю, щось може спеціальне використовують. Там просто ті рідні гелі, майже 3 тисячі всього на 4 процедури😱