Гидроусилитель руля• 25 марта 2025
Подарил мужчина, завидуйте
Любит меня
Простоваля• 26 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Це якась стара історія кохання і шпалер?)))
Знаменитая советчица с кучей кавалеров)).. только лицо раньше смайлами не закрывала
Аноним ФЕЯ• 26 марта 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ото прёт из местных ...
Автор, букет нереально красивый!
Нікого не «прьот»! Автор троль, краде фото однієї жінки ,ймовірно хейтить її і виставляє сюди. Всі вже давно її розкусили, знайшли докази, шо автор і жінка з фото - різні особи. Її і забанили тут за чужі фото . Тому тепер ховає чуже лице за смайлом.