Плету корзинки• 26 марта 2025

За які шиши добиратися в центр зайнятості?

Щоб знайти роботу,пів міста пішки іти?
Так це пів дня займе туди і назад
Мerida• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Навіщо?
Щоб що?
Чтоб было что кушать. У вас же даже на еду нет.
автор Плету корзинки • 26 марта 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А що ви памʼятаєте зі своєї «економічної освіти», чим саме з економіки можете допомогли компанії/бізнесу? Які знання вами освоєно з економіки?
Так я не претендую на вакансію економіста
Не виправдовуюсь• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Освіта економічна, кваліфіковану роботу хочу
Чим з цього досконало володієте? Це допоможе обрати напрямок вашої кар´єри за освітою економіста.

1. Аналітичні та статистичні програми

Excel (Power Query, VBA, Macros) – глибокі знання для аналізу великих даних.
R, Python (pandas, NumPy, SciPy, Matplotlib, Seaborn) – для статистичного аналізу, моделювання та автоматизації.
SPSS, Stata, EViews – для економетричних досліджень.
Tableau, Power BI – для візуалізації даних.

2. ERP-системи та бухгалтерські програми

SAP ERP, 1C: Підприємство – для управління фінансами, виробництвом і логістикою.
QuickBooks, Xero – для бухгалтерського обліку та фінансового аналізу.

3. Бази даних і SQL

SQL (MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server) – для роботи з великими наборами даних.

4. Економічне моделювання та прогнозування

MATLAB – для складних математичних розрахунків.
GAMS – для моделювання економічних процесів.

5. Додаткові навички

Фінансовий аналіз та управління ризиками – Bloomberg Terminal, Reuters Eikon.
Автоматизація та інтеграція даних – API-запити, Web Scraping (Python).
Soft skills – критичне мислення, навички комунікації, адаптивність.
Анонім Секретар• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ви закордоном?
В Києві.
неДоПриличий• 26 марта 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
З вашого допису складається враження, що Ви так хочете працювати, як мертвий - припарки.
Вже як мінімум кілька варіантів запрпонували отримати грошей - вам все не те й не так.
А реально есть те кто прям хочет работать?
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Так є освіта в мене,нащо мені із освітою іти в прибиральниці?
Коли треба гроші зовсім немає на проїзд йдуть прибиральницями
неДоПриличий• 26 марта 2025
Ответ дляBeile
В Глевахе есть псих. Больница. Знакомая там работала на кухне. Ей ок 60 было, сказала, норм. Условия, осенью тяжелее - больных больше.
та ну, они ж опасные
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляМerida
Не, это стопицотая тема. Когда она по 300 грн в день на перекусы в городе тратила, с мужниной карты, пока работу ходила искала
Та ні та вже напевно влаштувалася
ніколи такого не було• 26 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Куда? До василькова с глевахи тоже 90 грн отдать, зарплата минималка там, смысл?
Ну чё вы трындите? Глеваха васильков 25 грн проезд. Санитарки нужны в глевахе.
Не виправдовуюсь• 26 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Ви точно прочитали мій допис і зрозуміли його сенс?
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
На кваліфіковану
Ще досвіду на кваліфіковану не возьмуть а в цз точно нічого робити
КошкинДом• 26 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Есть те, кто хочет зарабатывать, тем более в ситуации автора, когда нет денег даже на проезд.
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Не зараз
неДоПриличий• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ищите питательного коханого и устройтесь к нему марнотратчицей денег и распорядителем бюджета
рукиЖимолости• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Звісно,як потрібно?)
Чтобы получить квалифицированную работу , нужно сначала эту квалификацию иметь . А у вас кроме бумажки под названием ’диплом’ нет ничего - ни навыков , но умений . Вы представляете себе , что делает администратор в той же ’Еве’ или ’АТБ’ ? Какие у него функции ?
Г@Л@В@ломка• 26 марта 2025
Ответ дляBeile
Нет там опасных больных, никто вас к ним не пустит. Обычные люди.
Ударил в грудь знакомую,работала там, Надя зовут, может кто в Глевахе знает, опухоль, уволилась, лечилась, операцию вроде делала. Там раньше нормально было, и зарплаты, отпуск, стаж шёл год за 2 по моему, кто успел, уже в 40+ на пенсии. А потом всё урезали, минималка осталась
автор Плету корзинки • 26 марта 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь

1. Аналітичні та статистичні програми

3. Бази даних і SQL

5. Додаткові навички

Нічим
Интимная• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Нічого,я без досвіду
Які навички мають бути в людини без досвіду?
Я думаю вже всі давно зрозуміли,що освіта це просто бізнес.Не потрібно в Україні такої кількості економістів,юристів.На вас заробили грошей,а далі гребіть самі.В мене зараз працюють люди з вищою освітою,повно з економічною.Але працюють на виробництві,разом з тими ,хто закінчив звичайне ПТУ.Дипломи лежать на полицях.Таких людей дуже багато.
Освіта-це не гарантія працевлаштування.Тим більш така як у вас.
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Мене не взяли в спорт клуб
Раз ніде не беруть йдіть прибиральницею
Г@Л@В@ломка• 26 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
До василькова было 25 месяц как подорожало, 15 по селу глеваха, тоже месяц как подорожало.
Не виправдовуюсь• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Нічим
А яка тоді цінність вашої освіти? Якщо де-факто її нема.
ніколи такого не було• 26 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Якщо це голосиевка, то так.
А якщо дарниця, дврз, троя?
Даже на наших богом забытых ветряных можно найти работу
Мerida• 26 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Респект вашей мамочке.

В нашем городе правда таких оплат и у аптекарей нет. А за вычетом штрафов тем более.
Спасибо:)
Это помогает ей не сойти с ума. Когда при последнем обстреле у неё в очередной раз выбило окна , а под домом в машине заживо погиб человек, она позвонила мне и говорит : ну и ладно. Дома сидеть смысла нет. Я на работу. Там меня ждут. Там без меня не могут. Она их возит на перекур, помогает тем, у кого нет рук, кормит, говорит, ухаживает. Рыдает, потому что мальчики по 20 лет. Но за каждого радуется, когда с того света достают. Лучше так, чем дома. Если б её взяли она б и на фронт пошла
автор Плету корзинки • 26 марта 2025
Ответ длярукиЖимолости
Так
Beile• 26 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
та ну, они ж опасные
Опасных содержат отдельно. Ва к ним и не пустят. А там лежат обычные люди, с депрессиями, и т.д. После годовых отчётов или проверок там лежат гл.бухи, нач.отделов налоговой, и т.д...
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Звісно,як потрібно?)
Дуже перебираєте у своєму становищі
Язвочка• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Не беруть ніде
убирать идите , или в магазин такие работы есть полно ,вы ищите работу модели или директора ?
бифидобактерияЖоржик• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ну тоді нашо ця бравура «економічною освітою»? Вона у вашому випадку - пусте місце, нуль. Ви дарма витратили свій час на «навчання», якщо немає ніяких знань і понять з економіки в голові
ЯсноВидящая• 26 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
То нащо ті центри існують ?
Щоб були
неДоПриличий• 26 марта 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
А чого ходили в Єву дізнаватися про роботу касиром?
Типа проще. Хотя как по мне самая жесть это работы где ты отвечаешь за финансы или за детей. Это ж серьезная ответственность, какой-то форсмажор и человек может встрять у халепу.
Лучше минимум ответственности такого рода, в идеале и без планов как в продажах, потому что будет вечный стресс от этого Дамоклова меча невыполнения плана и дедлайна