Звожу з розуму• 27 марта в 08:41
Хто був в Бердянську і пам´ятає такий пам´ятник?
Це десь санаторій Лазурний або біля нього
Там такі ставки були, оточені каміннями, а в одному з них три жінки кам´яні, ніби на річці перуть.
Колись почався вітер, і вони почали хитатися, ото я злякалась)) Виявляється, вони як на шпиль були насаджені
Ще на карточках санаторних був той пам´ятник. Одна по центру стоїть, дві сидять по боках.
Але ніде згадки про цю споруду не знайшла, та й в Бердянськ тепер не поїдеш. Давно думала про це питання
А ви пам´ятаєте? Хоча я розумію, що в Бердянську дуже багато пам´ятників. Може, цей просто і без назви?
Дуболом• 27 марта в 08:53
Звожу з розуму
• 27 марта в 10:35
Ответ дляДуболом
Я сама из Бердянска, и я очень люблю беседку возле этого памятника, мы там часто гуляли
Оце він! От кому він поставлений? В честь кого? Чи просто так? Дуже люблю отаке всяке
Звожу з розуму
• 27 марта в 10:36
Ответ дляOl-a
Да. Любимая местность. Сколько воспоминаний с ней связано.
О, так. А є в нього назва?
Дуболом• 27 марта в 14:07
Ответ дляЗвожу з розуму
Часто говоря, не знаю в честь кого он поставленный. Самой стало интересно, искала информацию про него, но ничего нет.
Вот интересная статья про другие памятники Бердянска
Звожу з розуму
• 27 марта в 15:11
Ответ дляДуболом
Так, це вже бачила, а цей , мабуть, просто так побудували( ех, шкода, я думала там ціла історія)) дякую, що відписались