Пацака-задирака• 26 марта 2025
Хто має такий магнітний очисник для скла?
Знайшла на тему такий очисник. Написано, що підходить для скла до 30 мм. Варто купляти цей магнітний чи краще доплатити і купити електронний?
Майданщица• 26 марта 2025
я недавно придбала. У захваті. Правда не такий, а круглий електронний. Куточки дотерти справа кількох секунд, але помила вікна і балкони без напряга
Ms. Сама прямота• 26 марта 2025
Ответ дляМайданщица
покажіть фото ?
Майданщица• 26 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
покажіть фото ?
ну я взагалі то на роботі, якщо що. Погугліть робот мийник вікон
Ms. Сама прямота• 26 марта 2025
Ответ дляМайданщица
ну і порівняння у вас - робот і те що автор скинула
Майданщица• 26 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
ВільнаНазавжди• 26 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Помити скло руками це реально 2 хвилини. Для мене в мийці вікон основна проблема в мийці всіх проміжків між резинками на рамі, там, де відкривається вікно. Не бачу сенсу в цих мийниках
хоча, може якщо це високий поверх, тоді сенс є...
Майданщица• 26 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Раніше я теж так думала, але, коли це високий поверх, або нестандартні, високі вікна, то сенс більш ніж є
Борода• 26 марта 2025
Читала в отзывах, на Али правда, что эти магниты не тянут 2-3 стекла, только примагничивается друг к другу через 1 стекло.