Путающаяся• 26 марта 2025
Де можна постригтися безкоштовно?
Донька школярка хоче постригтися і мені б не заважало кінчики зрізати, але за дві стрижки віддати від 500 грн багато , може хтось знає де можна постригтися безкоштовно ?
Раніше ходила у школу перукарів, а зараз не бачу таких послуг.
Мене останній раз і за 250 не дуже постригли, а більш так взагалі це багато
Харків.
Работать надо• 26 марта 2025
Ответ дляАкукарача
Ищите по своему бюджету
ну то автор же не розуміє скільки та людина вклала в навчання і інструменти...
Бойова• 26 марта 2025
Хай донька вам чікне,а ви доньці. Може вам зуби безкоштовно полікувати ще?
Швидка Настя• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Раніше були учениці і красили і стригли я увесь декрет ходила платила за матеріал і давала на кофе
Так ще пошукайте, в Харкові тих курсів з головою завжди було, де люди вчаться стригти і їм потрібно модель
3@йk@• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Сподобався один майстер, а в нього стрижка 2000 грн.
Так вы умерьте свои аппетиты. Кончики деточки сами подстригли. Себе или муж, или соседка/подружка. Хотите модельную, собирайте деньги. Вы же бесплатно не работаете. Почему другие должны это делать?
Чарівне зіллячко• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Одного разу просила чоловіка такий скандал був..руки крюки чуть футболку не порізав...
В телеграмм есть группы ’ищу модель’ там надо искать или в ФБ написать ’кому нужна модель.. может кто-то учится.. ищет
Автопортрет нурофена• 26 марта 2025
В інстаграмі є групи ’Шукаю модель’ і вказуєте місто, там і знайдете школи, які навчають або молоді майстри для практики. Просто одразу взнавайте всі нюанси, бо буває що пишуть оплата за матеріал, а ціна як повна вартість послуги.
І погоджуюсь, що краще йти де є вчитель який контролює і виправляє, якщо потрібно
ЯспАкойнаЯ• 26 марта 2025
Тоді є один варіант - самі підстрежіть кінчики донці, а вона нехай вам підстреже. Інших варіантів не бачу.
Вічний двигун• 26 марта 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми так і робимо. Дочка підліток.
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спробую
И_В_офигительных_штанах• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Вийшла але ціни зросли
Тоді треба входить назад в декрет.
Доль Чекомбана• 26 марта 2025
Шукайте навіть тут шукали пару тижнів тому модель. На манік було в передмісті Києва вчора
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тоді треба входить назад в декрет.
Декрет в цей час я би в кредит жила і без стрижки) трішки інший час все ж
Лялькодзьоб• 26 марта 2025
Ответ дляНа_оба_рот
А я хочу, что бы кто-нибудь бесплатно мне квартиру убрал.)
Да не вопрос, а вы мне что за это?
Пухнасті штани• 26 марта 2025
Какая дичь...а муж на стрижку заработать не может, или вы...500-700 грн раз в месяц не дорого
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Для мене дорого
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Він сам стрижеться машинкою теж не витрачає.
Пухнасті штани• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Писец...зачем рожать детей,если на базовое нет...бедный ребенок-воспоминание с детства, как лазили с матерью за подачками
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Є інші пріоритети здоров´я взуття і т.д
Нічого страшного, я перший раз була в перукаря після 8 класу
Чоловік і зовсім туди не ходить
Ніяких поганих спогадів з цього приводу
Чоловік і зовсім туди не ходить
Ніяких поганих спогадів з цього приводу
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Це ваше уявлення подачки
Пухнасті штани• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Є інші пріоритети здоров´я взуття і т.д
Чоловік і зовсім туди не ходить
Ніяких поганих спогадів з цього приводу
Чоловік і зовсім туди не ходить
Ніяких поганих спогадів з цього приводу
Здоровье и обувь это базовая потребность
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Такі пріоритети , а стрижки ні
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ для3@йk@
Не можу визначитися на що перше збирати на чистку зубів чи на стрижку
Путающаяся
• 26 марта 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тоді треба входить назад в декрет.
Зараз я вже ніякого декрету не потягну а стрижку в декреті теж, без стрижки