Хтомолодець? Я!• 26 марта 2025
Повестка укрпочтой
кому приходила повестка укрпочтой, какое уведомление они слали в вайбер?
как вообще понять от кого отправление?
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ось таке прийшло в скриньку брату
И что ходил?
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Він за кордоном з 21 року
Ну и правильно! Пусть мусора с тцк сходят!
Фиктивная• 26 марта 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Заказное письмо. Но это знакомые рассказывали.
Не буває повідомлень про заказні листи. Повідомлення у Укрпошти одне - про ’відправлення’, а лист це чи посилка не уточнюється.
Суцільна зрада• 26 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Ну знакомой звонили и сказали что это заказное письмо, которое может забрать только тот, кому оно предназначено.
Фиктивная• 26 марта 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Коли дзвонять, то не повідомлення) вони вам можуть не дзвонити взагалі. Повідомлення, яке приходить на вайбер, в будь якому разі про відправлення.
Хтомолодець? Я!
• 26 марта 2025
Ответ дляФиктивная
спасибо большое, а то мужу пришло уведомление
Отримайте відправлення ххххххххххх у відділенні 02095, Київ, вул. Срібнокільська, 24. Дата повернення 09.04.2025.
а мы никаких посылок не ждем
Хачапууури• 26 марта 2025
Якщо вони знають номер телефону, то прийде смс від пошти. А ні, то повідомлення про відправлення. Або в скриню поштову, або додому принесе поштар, або зовсім нічого не дійде.
Білий Лосик• 26 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
а мы никаких посылок не ждем
вот и не ходите.
Хачапууури• 26 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
а мы никаких посылок не ждем
Там зверху має бути написано, що від тцк
Хтомолодець? Я!
• 26 марта 2025
Ответ дляХачапууури
на самом конверте на почте?
Хачапууури• 26 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
на самом конверте на почте?
На повідомленні. Ну і на конверті теж , там же адреса відправника
ПАЦАНКА О• 26 марта 2025
Только имейте вами что если там повестка, то муж ваш уже будет считаться в розыске. Аккуратно
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
У этих дегенератов и без повестки все и так в розыске в ихнем вымышленном!
ПАЦАНКА О• 26 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Это то да. Но так же если даже полиция остановит обычная,они пробьют по базе,а он в розыске. Они будут обязаны доставить его в тцк.
Хтомолодець? Я!
• 26 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
я так понимаю если там повестка, то в любом случае он будет в розыске, вне зависимости от того пойдет или нет на почту.
ПАЦАНКА О• 26 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да.
Marc Antonio• 26 марта 2025
Можно только на туалетной бумаге экономить не более того. Ничего не обязующий документ, не имеющий никакой юридической силы. По окончанию войны все штрафы обнулятся
Куратор дебошей• 26 марта 2025
приходило чоловікові у поштову скриньку повідомлення, як на фото зверху. на телефон нічого не присилали
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Не ходив?
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
ні
Правильно! Давно приходила? Другої не було?
Куратор дебошей• 26 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
місяць назад. другої не було. але був дивний дзвінок на днях. назвались поліцією. сказали, що він у розшуку. і якщо в нього буде перевірка документів на вулиці, то відразу кудись повезуть (чоловік не запам´ятав куди саме - у відділок чи в тцк)
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Це вже погано... Не важливо куди повезуть, якщо що так і так опинитися в тцк. А звідки вони телефону взнали?
Куратор дебошей• 26 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
номер прив´язаний до паспорта. можливо так і дізнались. може через банківські установи
Света С Приветом• 26 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Нам теж приходила одна, ще в тому році, але ніхто не дзвонив і більше не писав) А знайомому прийшло дві чи три і потім додому прийшов участковий і сказав що він в розшуку...
Куратор дебошей• 26 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
теж думаю, що має участковий прийти з таким повідомленням.
побачимо, як воно буде(
а що зробив участковий? просто повідомив і пішов?
побачимо, як воно буде(