Мао_Мяо• Изменено 26 марта 2025

Чоловік засуджує та принижує моє бажання мати телефон за 50 тисяч

Каже купи собі кнопочний ,я кажу а програми для роботи то каже купи собі андроїд за 5 тисяч,кажу мені потрібна пам´ять та гарна камера ,каже не сміши ,що ти там зберігаєш ,кажу в мене от зараз вже пам´яті не вистачає, принижує та каже ,це тому що ти не вмієш користуватися пам´яттю та диском правильно і не чистиш телефон, кажу я все чищу регулярно
тянитолкайка• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Він айтішник
Це не заважає бути жмотом і мудаком
автор Мао_Мяо • 26 марта 2025
Ответ дляМамина квіточка
Які конкретно задачі плануєте на ньому виконувати?
Особисті
автор Мао_Мяо • 26 марта 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Это очень мало памяти с учетом сколько в айфоне весят фото
Скільки?
Мамина квіточка• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Особисті
Фотографувати і викладати в Інсту?
Ручки-Крючки• 26 марта 2025
Ответ дляОксана_12
А що то за такі ’програми’ для ’роботи’, що лише на дорогих телефонах працюють. Ну хочете дорогий телефон - купіть і колихайте його. Нащо ці маніпуляції про камеру, пам´ять і особливо роботу. Ви чоловіка зовсім тупим вважаєте, уб лапшу навішуючи?
’Система пропуска’
А как вы думаете поддерживать жизнь 25 профилей только на Советчице? Для этого только айфон 16про и нужен, не меньше.
тянитолкайка• 26 марта 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну за 50к жирнувато, можна щось вдвічі дешевше взяти.
Я теж дивилася і мріяла самсунг с, бо минулий такий був, дуже задоволена. А потім взяла самсунг іншої серії за всіма параметрами не набагато гірший в 2 рази дешевше.
автор Мао_Мяо • 26 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Так мій андроїд вже застарів тому і деякі програми не підтримуються
автор Мао_Мяо • 26 марта 2025
Ответ длятянитолкайка
Це не заважає бути жмотом і мудаком
Саме так
Борисфенка• 26 марта 2025
А що, ще продаються кнопочні телефони?
По темі - захотіла і купила.
Оксана_12• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Робота не потребує,це я хочу саме такий телефон
Ну так і нафіга ви всю іншу єресь йому розказуєте. Чи він не розуміє що ваші ’аргументи’ таке собі, побрехеньки. Хочу такий - цілком достатньо
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вы же писали для работы)) я пишу вам с 13 про 256 память, и меня устраивает, и я три раза в том году в Париже была два раза по три недели жили, и телефон я зашла и купила за те деньги что у меня были в кошельке, я еще буду в кредит брать)) я машину в кредит не брала , но я не люблю кредиты
автор Мао_Мяо • 26 марта 2025
Ответ дляМамина квіточка
Фотографувати і викладати в Інсту?
В мене нема інсти)
Мамина квіточка• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Саме так
Тобто чоловіка, який пропонує раціонально використовувати бюджет і не купувати речі, якими ви навіть не вмієте повною мірою користуватись - називаєте мудаком?
Путающаяся• 26 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
А що, ще продаються кнопочні телефони?
По темі - захотіла і купила.
Да я малой купила когда в школе отличилась
КликОЛЬКА• 26 марта 2025
Какой еще кнопочный? Зачем вы троллите?
Мамина квіточка• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
В мене нема інсти)
То про особисті задачі ви відповіли від фонаря?
Залатавая• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
я кажу а програми для роботи...
Ви трололо
Реанимация• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
А у вас ніяких немає?
А просто відповісти на запитання можете?
Швидкоруч• 26 марта 2025
ну если вы зарабатываете минималку, то он прав
Дякую_аж_підскакую• 26 марта 2025
Якщо ви купуєте за свої кошти, то можете хоч два по 50 тисяч взяти, це його не повинно хвилювати.
Реанимация• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Принижує як завжди із такою ціллю ,всі мої бажання навіть не мають права на існування
Що значить принижує? Як саме це проявляється?
КликОЛЬКА• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Автор берите от 256 г память, ну и Самсунг или айфон до 30000 штук тоже хорошо фоткает, но если для вас 50000 копейки то берите
если такой вопрос возник, ясно же, что не копейки
Борисфенка• 26 марта 2025
Ответ дляПутающаяся
Новий чи бу?
Реанимация• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Так і збиралась робити якби
Ну то купіть за свої гроші. Мовчки. Чи в чому проблема?
Повітруля• 26 марта 2025
Так ви і на труси дозвіл питаєте? Заробили й купили, він до чого.
Тільки ж квартира й продукти явно його.
Невгамовна сила• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Айфон про Макс 16 128 пам´яті
Про Макс 16 нет на 128
256 минимум

Плохо вы подготовились к теме
КликОЛЬКА• 26 марта 2025
Ответ дляМао_Мяо
Какие программы не поддерживаются?
Святатабожа• 26 марта 2025
А скільки ви заробляєте в місяць?
Пошаманю• 26 марта 2025
Ответ дляСвятатабожа
А скільки ви заробляєте в місяць?
Автор не работает. На собеседование ездит в кредит, и по кафе на обед между собеседованиями ходит так же с кредитной карты.
Святатабожа• 26 марта 2025
Ответ дляПошаманю
І телефон хоче в кредит?