Басноплетка• 26 марта в 17:09
Реперка Альона Альона вам подобається?
Чи подобається вона вам і які емоції викликає?
На паровозе• 26 марта в 17:34
А что она поет? Ни разу не слышала...ну кроме Евровидения но и там не поняла ее присутствие
Курочка-чубаточка• 26 марта в 17:35
Ответ дляПффф 100%
Вам не стыдно тут со сворой булить за вес человека? Она всегда такой была, сейчас еще и скинула нормально.
А все равно хайпует трусами, а не берет голосом
Басноплетка
• 26 марта в 17:40
Ответ дляНа паровозе
Не можна зрозуміти сенс що воно співає…набір слів
Я тертий жук• 26 марта в 18:03
Ответ дляБавовнятий Пупс
Чому вона вчить молоде покоління ? Який приклад вона подає молоді?
А який треба подавати приклад і чому вона має чомусь когось вчити?
Я тертий жук• 26 марта в 18:06
Мені подобається і сама Альона, і її творчість - не вся, але чимало чого зберегла в фонотеку.
Коментарями зверху вражена трохи - виявляється співаки мають не просто займатися обраним шляхом, а ще й виглядати так, щоб більшості подобалося, якісь там приклади молоді подавати.
Сокодавка ще та• 26 марта в 18:47
Бачила її у різних передачах,вона дуже адекватна,розумна,весела дівчина.
Зовнішній вигляд,суто її справа.
Творчість в колабораціях з іншими виконавцями ,досить непогана.
Зовнішній вигляд,суто її справа.