Кукарикуууууу• 26 марта в 19:39

Почало захитувати в транспорті, особливо в авто

Шо за халепа? Повертаюсь в дитинство в 40+? В дитинстві тільки захитувало. В когось так було?
ЧупакабраЗеБест• 26 марта в 19:43
всю жизнь так. я гипотоник - это причина.
Малая Налегке• 26 марта в 19:43
У мене можуть бути такі негаразди, коли я сидіти в автівці буду на задньому сидінні , або ж буду сидіти поруч водія і дивитись в телефон/планшет/ноут довго. Коли за кермом -такого нема .
автор Кукарикуууууу • 26 марта в 19:47
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да это вроде не от давления, а от вестибулярного аппарата зависит. Я тоже гипотоник всю жизнь.
автор Кукарикуууууу • 26 марта в 19:49
Ответ дляМалая Налегке
Мене за кермом теж не захитує. Але раніше в дорослому віці і пасажиром не захитувало, а тепер таке...
ЧупакабраЗеБест• 26 марта в 19:49
Ответ дляКукарикуууууу
ячитала статью на эту тему, именно какой то профессор писал, что веситбулярный и реагирует изза слабого давления в сосудах головы.
Малая Налегке• 26 марта в 19:51
Ответ дляКукарикуууууу
У мене теж таке . Помітила після 35-47 років , що почало захитувати як в дитинстві
Бадабум• 26 марта в 19:54
У мене з дитинства захитування у транспорті. Тепер ще запаморочення додалися, виходжу з транспорту - хитає. Є вестибуло-атактичний синдром.
Пищалка• 26 марта в 19:59
Ответ дляКукарикуууууу
У меня с детства так ,если едем на машине -то сразу пью Драмину . Мне на метро проще ехать (хотя и в не может укачать и даже в 3Д кино)
У меня проблема думаю в сосудах
Ну и с вестибулярным аппаратом есть проблемы есть .
2 года назад появились головокружения сильные круглые сутки ,тогда я и у Отоневролога была ,камушки ставили на место . Все равно укачивало и кружило тогда
Давление в норме у меня
Ms. Скромность• 26 марта в 20:02
Никогда и нигде не укачивает...надеюсь я такого и не узнаю)
Автор, а Ваши слова мне напомнили возвращаюсь в детство...
Шо старе, шо мале)))
На циголках• 26 марта в 20:45
Було кілька тижнів тому. Після грипу одразу, коли температура вже закінчилась. Але мене захитувало і без транспорту - просто під час ходіння, так би мовити. Не захитувало тільки тоді, коли лежала чи сиділа, обпершись об щось головою.