Пригощаю кашею• 26 марта в 22:45
Питання до лікарів та медсестер. Фото пальця не для вразливих
Підкажіть будь ласка. Сьогодні 3 день. Видалили частину нігтя. Сьогодні набряк трохи більше, ніж учора. Як зрозуміти, то з вугла нігтя сочиться сукровиця чи гній? Трохи болить, але не так, що прям дуже. Знизу пальця як пухірець. Боюся, щоб не стало гірше. До лікаря лише в понеділок, зв´язку з ним немає. Потримала палець у розчині солі, прочитала, що можна. Чи треба левомеколь чи ні? Більше нічого немає. На синьому фоні фото вчора. Сьогодні гірше чи то я панікую? Дякую
Завжди недо...• 26 марта в 22:56
Ответ дляПригощаю кашею
Завтра буду просити. І щось знеболювальне, бо трохи сіпає
Сипает, потому что идет воспаление. Сейчас есть что-то обезболюющее? Кетанов? Аналгин ? Панадол?
Пустощі-веселощі• 26 марта в 22:57
Ответ дляПригощаю кашею
Немає. Може завтра в аптеці знайду. Поїду в лікарню в обід, бо зранку у них обходи пацієнтіа
Смотрите по действующему веществу,если именно Бетадина нет,то аналог(повидон-йод) берите.И обрабатываете 2-3 раза в день(аллергии на йод нет?Со щитовидной все ок?).Ромашку не надо.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 22:57
Ответ дляТрохи злякана
У Вас є якийсь антисептик? Спробуйте зробити марлевий тампон, змочити його антисептиком і обережно почистити рану від гною. Потім зробіть чисту повʼязку з тим самим антисептиком і йдіть до лікаря, як тільки зможете. Рану потрібно нормально почистити. Ви самі навряд чи зможете це зробити.
За кордоном в аптеці можна спробувати придбати розчин хлоргексидину або повідон-йод.
Лікарі там дійсно не хочуть призначати антисептики для обробки рани. Але я б все одно використовувала.
Чи немає у Вас цукрового діабету? При ньому рани гірше гояться.
Немає. Але згортання крові трохи порушене
Пригощаю кашею
• 26 марта в 22:58
Ответ дляЗавжди недо...
Е декілька пакетиків німесіла та декілька таблеток нурофену
Малая Налегке• 26 марта в 22:59
Ответ дляПригощаю кашею
Нимесил выпейте
Жинси на дитину• 26 марта в 22:59
Ответ дляМалая Налегке
Вообще , плохая затея удалять часть ногтя. У нас бы удалили полностью
У нас уже тоже не удаляют полность. Это прошлый век. У сына была резекция ногтя частичная.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 22:59
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, все ок, алергій не маю
Малая Налегке• 26 марта в 23:01
Ответ дляЖинси на дитину
У всех ситуации разные, прошлый век.. Если ,,хороший,, панариций или паронихия удалить лучше полностью
Я тут Живу• 26 марта в 23:02
Вам необходимы перевязки в хирургии, ежедневные . Если нет связи с этим врачом , езжайте в приёмное хирургического отделения там все сделают.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:02
Воно ото з кутка сочиться з першого дня операції. Вчора дуже кровило, сьогодні менше набагато, я думала, то кров виходить, а не гній, бо понюхала палець, нічим неприємним не пахне. А мені у вівторок на роботу виходити. Треба якось прискорити загоєння
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:02
Ответ дляЯ тут Живу
Завтра поїду на 12 годину у лікарню
Стрекоза любви• 26 марта в 23:03
Не панікуйте. Використайте наявний антисептик з антибіотиком, який у вас є згідно інструкції.Більше не мочіть. Слідкуйте за динамікою, чи буде позитивний вплив ліків. Якщо ні, то повторно звернутися до лікаря.
Я тут Живу• 26 марта в 23:05
Ответ дляПригощаю кашею
Завтра поїду на 12 годину у лікарню
Вас не должны были вообще отпускать без перевязки и рекомендаций. Перевязка меняется ежедневно в больнице, не вы этим должны заниматься на этом этапе.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:06
Ответ дляСтрекоза любви
Промило хлоргексідіном і засипала гентасептом. Я панікую не так через палець, а що процес загоєння затягнеться. Я не можу не вийти на роботу, це перший день буде, а тут така засада. Тому до лікаря завтра побіжу. Я б і сьогодні поїхала, але тільки ввечері погіршення побачила, вдень наче було як вчора все
Менее Более• 26 марта в 23:06
Панариций был у ребенка 6 лет. Месяц назад. Крови не было. Был белый гной. Доктор на приеме тот гной выдавил просто руками. После этого рану не продезинфицировал НИЧЕМ.
На мой ох...вший взгляд и вопрос... может чем-то обработать???!!! таки.... Ответил - ничего не надо, гной отличный белый и сунул мне свой палец с гноем под нос.
Доктор (в Ирландии) сказал: мочить ногу в теплой воде соль + сода. После этого накладывать мазь с антибиотиком.
Левомеколь здесь не продается. Другая мазь.
Жинси на дитину• 26 марта в 23:06
У сына на третий день было вот так. Мне не нравилось, что сочится, потому что первые дни было сухо (при первой перевязке врач показывал). Мы поехали в больницу, там почистили и после этого быстро пошло заживление. Ничем мазать не назначали, только по перевязке Хлоргексидином промывать 1-2 раза в день и кусочек спиртовой салфетки ставить. И мочить палец водой разрешили вообще только через неделю где-то, не говоря уже о ванночках.
П.С. под ногтем не грязь, остатки зелёнки.
Менее Более• 26 марта в 23:07
Ответ дляЯ тут Живу
Да, у меня в Киеве воспаление было после неудачного педикюра в салоне... ездила к хирургу через день на перевязку.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:07
Ответ дляЯ тут Живу
Ну як є. Такі тут привила, як бачите. Навіть знеболювання не прописали. Спитали, що є з антисептиків. Я сказала, що перекис та хлоргексидин, сказали, що підходить, обробляйте.
Менее Более• 26 марта в 23:08
Ответ дляЯ тут Живу
Это только в Украине.
Я тут Живу• 26 марта в 23:10
Ответ дляПригощаю кашею
Перекисью нельзя обрабатывать долго, она применяется только в первый день-два. Если применять ее дольше то она не даёт тканям стягиваться. Это если чистить будут то могут ей снова промыть , а дальше уже антисептиком
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:10
Ответ дляЖинси на дитину
У сина вашого було сухо, а у мене сочилося з першого дня. Вчора після перев´язки носок був весь в крові
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:11
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, більше не буду. Не казав мені, що не можна перекис. Але ж то не через неї сочиться?
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:12
Я подивлюся, що буде вранці після гентасепту, може краще стане. Але до лікаря все одно хочу потрапити.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:15
Ответ дляЯ тут Живу
Та ужас
Сину видаляли зуби-вісімки, теж антибіотик не призначали. Але все добре минуло. Я взагалі не хвороблива, то не маю майже нічого із ліків і погано розуміюся на такому. А ще без рецепту тут багато не купиш, то доводиться слухати лікарів
Я тут Живу• 26 марта в 23:18
Ответ дляПригощаю кашею
Если пользовались часто то может и из-за нее.
Мы перекисью послеоперационный шов промываем только на второй день после операции , дальше спирт и зелёнка. Если продолжать перекись то шов не будет так быстро заживать как должен.
Я тут Живу• 26 марта в 23:21
Ответ дляПригощаю кашею
Но у нас чистые швы. А у вас грязный , гнойный , может в таком случае ее дольше применяют , но все равно не усердствуют. И антибиотик в мази должны закладывать под стерил.салфетку.
ТочноБудет• 26 марта в 23:23
Я не медик, але мені здається, що не треба було мочити. Навпаки треба щоб рана була суха. Бажано обробити антисептиком і накласти пов´язку, але так, щоб рана дихала.
Якщо біль буде сильніше і в пальці відчуття жару, то треба їхати в лікарню. А так можна почекати до завтра. На 4 й день має стати трохи краще.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:26
Ответ дляЯ тут Живу
Не те щоб прям часто, але декілька разів на день. Лікар не казав, що не можна. Навпаки сказав, що підходить. Завтра попрошу рецепт на бетадин та якийсь антибіотик, і хай подивиться рану. Мені вкрай потрібне швидке загоєння.
Пригощаю кашею
• 26 марта в 23:28
Ответ дляЯ тут Живу
То кров ще запеклася. У гноя ж запах неприємний, наскільки я знаю. Може то сукровиця? Вчора лікар о 12 оглянув, зняв шовчик, нічого не сказав, тільки що кровить.