Чижик Пижик• 27 марта в 09:41
Допоможіть. Підліток і селфхарм
Підкажіть, хто стикався з цим, розкажіть свій досвід. Як побороли ? До кого зверталися? Порядьте спеціаліста у Києві
Чижик Пижик
• 27 марта в 10:05
Ответ дляПишущаяся
Як проявляється конкретно у вашого?
Порізи на передпліччі в ногах.Спочатку казала що ріже себе коли свариться з нами або друзями. Останій раз сказала що різала просто так, бо її подобається сам процес .
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 марта в 10:06
Ответ дляЧижик Пижик
Идите к психологу
Чижик Пижик
• 27 марта в 10:06
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Идите к психологу
От і прошу контакти у Києві до кого звернутися
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 марта в 10:07
Ответ дляЧижик Пижик
Не помогу.мои такого не делают
Чижик Пижик
• 27 марта в 10:15
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не помогу.мои такого не делают
Дуже допомогли
Аноним_1859• 27 марта в 10:16
Ответ дляЧижик Пижик
А навіщо стільки сварок??
Цвіпканя• 27 марта в 11:33
Знаю тільки від знайомих дуже поверхнево. Але факт в тому, що майже рік психіатрів, психологів не допоміг (і Павловка теж). Знайшли десь під Києвом приватну клініку, і тепер там живе. Допомогає, але при поверненні може повторювати дома, а поки там, все добре, слідкують, лікують. Все це дуже важко. Сил Вам
Качка в тапцях• 27 марта в 11:50
Психотерапевт потрібен й вам й дитині. Якщо коротко пояснити, то селфхарм є так би мовити засобом витримувати емоційне страждання. Коли фізичний біль витримувати легше.
Качка в тапцях• 27 марта в 11:53
Я би порадила офлайн працювати. Якій вік підлітка? Чи вмотивований працювати з психотерапевтом? Можливо треба буде призначити медикаментозну підтримку (лише психітр), але це тімчасове рішення. Усунення причини - це довготривалий психотерапевтичний процес. Також зауважу, що не завжди вдається створити робочий альянс, іноді варто звернутися до кількох фахівців, щоб знайти саме ’свого’.
Чижик Пижик
• 27 марта в 15:32
Ответ дляКачка в тапцях
Чи можете порадити спеціаліста в Києві?
Качка в тапцях• 27 марта в 19:25
Ответ дляЧижик Пижик
Чи можете порадити спеціаліста в Києві?
Так, звісно. Підліток має бажання працювати з психотерапевтом?
Чижик Пижик
• 28 марта в 08:56
Ответ дляКачка в тапцях
Так