Джага-джага• 27 марта в 11:09
Почему полненькие не носят джинсы клёш ?
Ведь они так гармонизируют фигуру и делают стройнее.
ХикориДикори• 27 марта в 12:14
Ответ дляРассказница
Це для яблучок.
У мене гомілки чималі, в такого плану штанах незручно і негарно.
це не для яблучок))) я 105-78-110 мені в таких шикарно. живота нема взагалі
Ответ дляДжага-джага
Клёш априори не сделает тумбу даже из очень полной, теперь представьте ее в момах или скинни. А если еще верх оверсайз, то вообще будет конфетка
Тумбу делают широкие джинсы, а не клеш
Ну вот что я писала. Тут девушка четко Х. А теперь дайте ей живота, как будет в 90% случаев у славянок.
Вы смотрите каталог Asos curve, где все модели либо латинки, либо метиски - у них абсолютно другая структура абдоминального жира. Нет ни одной европейки, обратите внимание.
Красавица писяная• 27 марта в 13:07
Ответ дляДжага-джага
Чаще всего вижу в момах и скинни
В скіні ходять лише ті яким взагалі пох в чому вони, це з того розряду коли натягують лосіни на велику жопу і навіть сорочкою не прикривають ті целюліли та складки . Я от повна, ношу або штани прямі, або джинси балони. А в основному люблю плаття та спідниці. Джинси балони ношу лише під бомж стайл, в мене одні джинси, більше їх не треба. Задумувалась щоб купити кльоші, але то вже треба осінью купувати, я влітку не ношу джинси.
ЯблокоРаздора• 27 марта в 13:12
Ответ дляКрасавица писяная
не погоджуюсь, як на мене краще повні в скіні , ніж в сукнях і спідницях - одразу вигляд ’бабки’
Красавица писяная• 27 марта в 13:40
Ответ дляЯблокоРаздора
То потрібно обирати не бабські плаття на базарі, а актальні моделі які пасують до фігури і її корегують. На інсайтах вибір величезний.
ЯблокоРаздора• 27 марта в 13:44
Ответ дляКрасавица писяная
продовжуйте і далі себе заспокоювати, що одяг корегує фігуру
Красавица писяная• 27 марта в 13:58
Ответ дляЯблокоРаздора
Нема сенсу щось пояснювати людині яка вважає що дівчина/жінка в платті або спідниці виглядає як ’бабка’
Носіть скіні , ніхто з вас їх не знімає.
ЯблокоРаздора• 27 марта в 15:18
Ответ дляКрасавица писяная
так, в 90 % випадках ,повна жінка чи дівчина в сукнях виглядає як бабка. Ось з останнього , що трапилось . І Раміна не повна....
Працівниця року• 27 марта в 17:15
Ответ дляДжага-джага
Так я без претензий, носите, что хотите, просто в клешах реально ведь красивее
Думаю, они сами решат, что им красивее
Ксерокопия ночи• 28 марта в 12:18
Ответ дляДжага-джага
Она низенькая, просто клёш и каблук визуально вытягивают, ноги длинные туловища выглядят.
Какой у вас рост и вес и какие модели джинс делают вашу фигуру красивее ?
158 см, 63 кг. Зараз купила собі модель карго. Розумію, що це більше для підлітків, але дуже гарно на мене сіли. Задоволена)