булоТАЙминуло• 27 марта в 11:20

Чи варто їхати на початку травня в Амстердам?

Чи цікаво там для підлітків? Хто був, Вам сподобалось. Екскурсія Кекенхоф + Амстердам.
Крапипопка• 27 марта в 11:21
Звісно, там тюльпанчики вже мають бути, погода хороша, красиві види.
ЛюблюДевчонок• 27 марта в 11:22
Варто
Їздіть поки є можливість
Пишу каліграфічно• 27 марта в 11:22
Звичайно ! Так
Мастер Класс• 27 марта в 11:23
Моєму все цікаво, аби нові місця. Дуже любить мандрувати.
GaleTTa• 27 марта в 11:25
Туда всегда стоит ехать)) я думаю подростку понравится музей науки, ну и улицу красных фонарей он оценит точно)
marata• 27 марта в 11:27
Варто!
Коварная Зая• 27 марта в 14:25
Ответ дляКрапипопка
В это время тюльпанчики уже отцветают и их может уже не быть
Піна• 27 марта в 17:57
Тюльпани вже відцвітуть, але в Амстердам варто їхати завжди! Музей Ван Гога (квитки беріть заздалегідь онлайн), Рейксмузей, прогулянка човном, просто блукати вулицями міста