Добра всем!• 27 марта в 13:05

Кандидати, які моніторять ринок праці, як розпізнаєте?

Скажу одразу, щоб попередити негатив, шукати краще це нормально, але, якщо терміново потрібна людина, а виявляється потім, що кандидатові запропонували кращі умови на існуючому місці роботи. Зі свого боку не завжди є можливість запропонувати кращі умови. Як ви розпізнаєте, якщо це можливо, таких людей?
Галя-краля• 27 марта в 13:06
Просто будьте конкурентоспроможними
автор Добра всем! • 27 марта в 13:09
Ответ дляГаля-краля
Просто будьте конкурентоспроможними
Ми конкурентоспроможні в своїх сфері, але є прибутковіші.
Кудряшка Сью• 27 марта в 13:11
Ніяк. Це рулетка в для роботодавців і для працівників.
Вилами по воде• 27 марта в 13:17
я кілька разів використовувала нові пропозиціі для того, щоб попросити собі більше грошей на нинішньому місці роботи. Але я завжди знала, що якщо мені не дадуть більше, то я піду в те місце, куди мене кличуть. Не впевнена, що мене якось видно на співбесідах))
Мама Чели• 27 марта в 13:34
Ніяк. Зараз не обовʼязково розміщувати резюме, можна просто відгукуватися на пропозиції роботодавців і ходити на співбесіди.
Ринок праці зараз не користь роботодавців. Тому шукайте можливість бути кращими, за інших.
Найщасливіша• 27 марта в 14:09
Автор! Это жизнь. Если человек очень крут, то легко находит новую работу с лучшей оплатой. Я тоже недавно меняла работу. Мне и денег платили, но я нашла вариант с более легким графиком. У меня все-таки дети. Резюме я не размещала в открытом доступе. Когда я уже собралась уходить, узнал мой начальник. Скажу больше, я давала контакты для рекомендаций, им и не звонили. Так что как могли бы интересно вычислить?
Кудряшка Сью• 27 марта в 14:21
Такое бывает что и уволился человек а на новом месте его не взяли...
Кудряшка Сью• 27 марта в 14:46
Знаю такі випадки що роботодавці переманювали робітника, обіцяючи йому щось, не знаю що, що він погодився, але грошей там було не більше ніж на його місці, навіть менше .

Так що є і інші важілі впливу
Кудряшка Сью• 27 марта в 14:49
Я як кандидат дуже ретельно все зважую і в той же час той факт можуть лі підвищити зп на попередній фірмі ,питаю можна лі розраховувати, тому якщо піду навряд ще вони мені щось запропонують що мене зацікавить