Куплю орехи• 01 апреля в 10:15

Який кандидат на посаду краще для HR?

1. Який має досвід у конкретній сфері або без досвіду?
2. Який зараз працює і шукає кращий варіант роботи або який наразі не працює з певних причин?
західний_діалект• 01 апреля в 10:16
Той, у кого є релевантний досвід
вре_Динка• 01 апреля в 10:21
Той у кого є досвід, звісно ж
Губи з філером• 01 апреля в 10:28
Краще завжди той у кого є досвід. Але остаточне рішення приймається по результатам співбесіди.
Сегодня я не я• 01 апреля в 10:28
Кращий той, що відповідає створеній вакансії по кваліфікації та щоб особисті цілі кандидата співпадали з цілями компанії. Особливо останнє важливо, щоб успішно закрити вакансію.
Наизнанку• 01 апреля в 11:10
Тот, который имеет соответствующий опыт и сейчас работает. Что здесь непонятного? Если касается работы грузчика, то может лучше, чтоб не работал, сразу приступал
автор Куплю орехи • 01 апреля в 11:12
Ответ дляНаизнанку
У вас рік попрацює і далі втече, постійно шукати краще, літун
Наизнанку• 01 апреля в 11:21
Ответ дляКуплю орехи
Так а почему у вас плохо? Если нормально, никто уходить не будет
Не кую, не мелю• 01 апреля в 12:18
Автор, мне вот просто интересно, сколько вам лет, что вы такие вопросы задаёте на мамском форуме?
Наизнанку• 01 апреля в 12:53
Автор, обычно решение принимает начальни соответствующего структурного подразделения, НR чаще всего не принимает решения. В крайнем разе, отдел персонала могут поставить перед фактом
Сегодня я не я• 01 апреля в 12:58
Ответ дляКуплю орехи
От в цьому і полягає робота ейчара, на попередній співбесіді виявити справжню мотивацію кандидата. Що його драйвить у роботі, якщо кандидат проблемний, відсіяти. А працює він зараз чи ні, якщо звісно то не період в два роки, неважливо
Губи з філером• 01 апреля в 13:29
Ответ дляКуплю орехи
Я як ви виразились літун, де мені добре, і з коренями не викорчуєш.
Створюйте умови праці за яких від вас не хотітимуть йти.
автор Куплю орехи • 01 апреля в 14:47
Ответ дляГуби з філером
я не роботодавець
автор Куплю орехи • 01 апреля в 14:47
Ответ дляНе кую, не мелю
Наизнанку• 01 апреля в 19:38
А в чем проблема? У меня на прошлой работе были такие условия, что все просто убегали, роняя тапки. Начальство это не парило. Уходил один человек в год, а то и два. При том что ключевых людей было раз-два и обчелся. Начальство даже ничего не хотело слышать. Тупо продолжало в том же духе. Ну что ж, как говорится кто хочет работать в таком месте? Да никто.