Кусачая Я• 27 марта в 18:24
Кто давно на ПП, что едят ваши члены семьи?
Они тоже на ПП или вы им (или мужу, если пока нет детей) готовите отдельно?
Ответ дляЧаюри
Можна відповім? У мене безперебійне виробництво йогурту, у трилітрову банку тепле молоко і пакет закваски, у рушник замотуєш і до ранку, і ще два рази можна перезаквасити своїм йогуртом нове молоко, на третій вже погано виходить.
А молоко какое вы берете?
И какая закваска вам нравится?
Біле пальто• 27 марта в 18:47
Ответ дляВсе питаю зарання
Боже, хто Вам в голову вніс те, що макарони і картопля-це не правильне харчування. Як і яєчня. Все може бути як користю, так і отрутою, головне як готувати.
Я такому харчуванні привела своє здоровʼя в порядок, схудла, це враховуючи, що я до цього не обʼідала ь якимось майонезами і так далі.
Не демонізуйте продукти. І так, яєчня, картопля і макарони( з твердих сортів пшениці)-це корисно і правильно.
Що значить хто? Я чудово їм і яещню і картоплю ввечері , але ті хто на ПП не їдять, ви просто не в темі, про демонізувати не мені потрібно розповідати а ти хто на ПП, це їх переконання. Ви визначитись ви до красивых чи до розумних, на ПП яйця Варять, а не жарять на сковорідці, овочі і фрукти із високим вмістом вуглеводів і глюкози не їдять на вечерю,і це не всі правила справжнього ПП, ми ж про ПП, а не про ваші уявлення яке воно має бути, так?)))
Все питаю зарання• 27 марта в 18:48
Ответ дляБіле пальто
Це не про правильне харчування Ви пишете, а про розлади харчової поведінки у людей. Не плутайте грішне з праведним.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:49
Ответ дляНамакушка
Ітак розумію, що ви давно в декреті?що маєте стільки часу .
Я работаю 50 часов в неделю. Булочки и хлеб пеку в выходной и замораживаю. Мясо и рыбу тоже делаю заготовки. Кухонная машина и морозильная камера очень упрощает жизнь
Шиворот Навыворот• 27 марта в 18:52
Ответ дляЧаюри
Дитина хоче смажену картоплю, млинці і бургери, і не хоче суху гречку і куротітьку.
Вы же не каждый день это ребенку даете
Ответ дляШиворот Навыворот
Вы же не каждый день это ребенку даете
Ну так)) Якщо я наприклад зварила суп з фрикадельками, то нам на двох, я без засмажки готую, просто з тертою морквою і зеленню, нормальний здоровий суп. Але ж він хоче і те, що я не їм, то вже приготую, куди дітися.
Море_море_я_скучаю• 27 марта в 19:00
Ответ дляЧаюри
Ну серйозно?) Я не знаю як інші діти, мій просить пельмені, млинці з сиром, булки з вишнями. Я йому маю сказати ні, жери пп? Так він і так тощий.
Пп це не про худий/товстий, це про здорове правильне харчування
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:09
Ответ дляБіле пальто
Можуть, але чи захочуть))) постійні ПП блюда навіть не всім дорослим подобаються
моя колегами ПП розповідала як вона 2 неділі із внуками жила, окремо їм готувала, на відріз відмовилися від ПП і розповіді що цей печений гарбуз і домашній йогурт корисний не допомогли
Пп це не про печений гарбуз чи домашній йогурт
Шопингмонстр• 27 марта в 19:09
Ответ дляБіле пальто
Яєшня жарена? Це не ПП, і хліб який, бездоріжжовий , а макарони які, я картоплю на вечір не можна, вона має багато вуглеводів))) і це я не на ПП, а просто спілкуюся із тим хто на ПП, у вас звичайна їжа
Жареную можно на пп
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:11
Ответ дляЧаюри
Ну якщо він тощий, то збільшіть кількість білку і добавте спорт.
Пп це не про обмеження, зробіть пельмені частиною пп, це ж не складно.
Чи при пп не вживається борошно? :)
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:12
Ответ дляКусачая Я
Вона їм несмачна.
Чому?
Я от приготувала суп пюре з броколі, зʼїли.
На вечір паста рисова з овочами. Теж будуть їсти
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:14
Ответ дляЧаюри
Я не буду їсти бургер з цільного зерна, бо я на ньому поправляюся, малому я спечу зі звичайного борошна, овочі він не їсть ніякі крім сирої моркви. Картоплю теж не їсть ніяку, крім смаженої, я взагалі картоплі не їм, якщо не чітміл.
Так це проблема, якщо дитина не вливає овочів. В мене діти привчені до овочів і фруктів, але я навіть той самий буряк вмію смачно заправити, що діти будуть просити ще.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:15
Ответ дляАшолюдискажуть
Я в домашний йогурт добавляю банан, клубнику, стевию и чиа. Ребёнок ест с удовольствием, как и муж
+
Я теж
Раз на тиждень в мультиварці роблю йогурт.
Додаю малину чи полуницю, чи чорницю + чіа або ж без неї.
Молодший обожнює йогурт з тертим яблуком і грушею.
Я теж
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:18
Ответ дляЧаюри
Чому повинна бути суха гречка?
Я обожнюю гречку.
Є купа класних соусів до неї, або ж до мʼяса, яке їсти потім з гречкою потрібно.
У вас якесь дивне уявлення про пп
Я обожнюю гречку.
У вас якесь дивне уявлення про пп
Крошечка-хаврошечка• 27 марта в 19:19
Окремо. Дитина не їсть овочі наприклад....того так. А якщо і чоловік буде їсти мої свіжі салати то це дорого. Обійдеться.
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи при пп не вживається борошно? :)
Спорт не вийде) Чесно я борошно вживаю дуже рідко, можу щось по дюкану спекти іноді.
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому повинна бути суха гречка?
Я обожнюю гречку.
У вас якесь дивне уявлення про пп
Я обожнюю гречку.
У вас якесь дивне уявлення про пп
Мабуть, дивне. Мені нормально просто гречка і шматок курки, без ніяких соусів, тим паче, що їх ніхто не їсть, малий любить тільки соєвий, я не дуже його люблю.
Кусачая Я
• 27 марта в 19:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Я би сказала, що не лише про це).
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:41
Ответ дляЧаюри
Ну так ви просто не можете приготувати так, щоб було смачно. Тому діти не їдять.
До чого тут соєвий?
Я наприклад беру помідори, часник, перець. Все це в духовці запікаю, перебиваю в бокндері, додаю базелік чи інші трави. Все, соус готовий.
Або ж на основі йогурта соус зробити. Теж дуже смачно!
До чого тут соєвий?
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:45
Ответ дляКусачая Я
Я би сказала, що не лише про це).
Ні. Не про це.
Будь-яку їжу можна зробити несмачною
Біле пальто• 27 марта в 19:48
Ответ дляВсе питаю зарання
)) це ви плутаєте, при чому тут харчові розлади і не жарити яйця а варити?
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого тут соєвий?
Та Ви шо? Я можу приготувати, у дитини вибірковість в їжі. У Вас нормотипові діти? Ніколи мій не буде їсти ні помідори, ні йогурт. Чи як у мене ненормотиповий, не можна відписуватися в темах?
сладкий_ноябрь• 27 марта в 19:54
Ответ дляЧаюри
Ну так щ цього в потрібно починати. ПП тут ні до чого