Нічний дожор• 27 марта 2025
Постійно шукаю в себе хвороби!!
Мені трохи більше 20 років. Щось у себе нащупаю, щось видивлюсь. До кожної плямочки докопуюсь. Ось наразі мій список:збільшені лімфоузли на шиї з одного боку, біль в лівій нозі, болить зуб, мішки під очима, болить в животі, болить в попереку, нерегулярний цикл. І постійно вишукуючи і вишукуючи. Я вже втомилася ходити по лікарях. По аналізах наче нормально. Але в мене враження що лікарі некомпетентні
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Де ви стільки грошей берете в 20 років?
Щоб по лікарях ходити?
Батьки дають
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ще таке буває, що у сімейного лікаря наче і не знаєшь які вже симптоми розказати потім коли йду додому щось та з´являється. Я нащупала на стегні якусь кульку маленьку, треба йти обстежити.Лікар наче не вважає це серьйозним
Ондатрова шуба• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Так
Здається батькам вже час вас відправити на самозабезпечення 😁
Одразу болячки зникнуть як не буде грошей по лікарях ходити...
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я ще вчуся
Ондатрова шуба• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Я ще вчуся
Навчання можна суміщати з підробітком.
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Навчання можна суміщати з підробітком.
Я інколи мала підробіток. Але всі гроші все одно йдуть на лікаря. Або вітаміни. Мені здається що я стара розвалюха
Ондатрова шуба• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Спробуйте знову працювати.
Однак коли отримаєте зарплату то спочатку заплатіть за житло, потім закупіть харчі, телефон, інтернет, транспортна картка тощо.
Ну а решту можете витрачати на лікарів.😁
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Спробуйте знову працювати.
Так коли не буде вистачати на лікарів, я просто буду плакати, і переживати за свій стан
Язикувата Хвеська• 27 марта 2025
А у психотерапевта були (без образ, якщо що)? Схоже на підвищену тривожність
Ондатрова шуба• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
То саме сльозами ви давите на жалість батьків??
Я дуже сподіваюся,що ваші бітьки забезпечені люди і вони не економлять на своєму здоров´ї, щоб ваші безпідставні забаганки фінансувати🙄
Нічний дожор
• 27 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Хто сказав, що безпідставні? Я розумію, що може трохи я надто чутлива до свого здоров´я. Але я сама вчуся на лікаря, і дуже багато читаю. Мені здається багато лікарів некомпетентні.В нас в Україні
Ангел-предохранитель• 27 марта 2025
Эх, в 35 уже не надо искать причины, они все вылазят сами 😂 А вам стоит к психиатру сходить, у вас явно проблемы в вашей голове.
Ондатрова шуба• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Це про вас??
Синдром студента-медика (англ. Medical student syndrome, Medical students´ disease) — состояние людей, чаще у студентов медицинских учебных заведений (откуда происходит название), которые считают, что сами испытывают симптомы болезни, которую они изучают. Некоторые учёные относят этот синдром к нозофобии.[1]
Нозофо́бия (англ. nosophobia, от др.-греч. νόσος — «болезнь» + φόβος — «страх») — тревожное фобическое расстройство, проявляющееся иррациональным страхом развития угрожающих жизни заболеваний.
Ангел-предохранитель• 27 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
синдром студента 2го курса))) когда открываешь список болезней с характеристикам и находишь их все у себя)
Ластовиння• 28 марта 2025
Ну вот лимфоузлы меня бы тоже насторожили....
А так да, думаю что у вас ипохондрия