Рубаю олівлє• 27 марта в 21:20
згодні? любителям таро та іншого
Результат:
вже голосів:
39 (51.32%)
100%
24 (31.58%)
результат
13 (17.11%)
я таролог (астролог, нумеролог
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:21
Ответ дляЩось не спиться
Хоть что то толковое от этих учёных услышали.
і не кажіть, але зараз прийдуть тарологині і скажуть що вчені тупі))
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:22
Ответ дляТріль підпільний
Вы верите учёным?
ні звичайно хто вони такі взагалі😁
буреЛОМКА• 27 марта в 21:23
Ответ дляФедорино Горе
До чого тут таро, якщо скрін про астрологію?
а Вы дальше первого абзаца ниасилили?
Федорино Горе• 27 марта в 21:23
Ответ длябуреЛОМКА
а Вы дальше первого абзаца ниасилили?
Асілілі. Твердження про астрологію, таро якась редакторка прифігарила. Якщо Ви чогось не бачили, не значить, що його не існує. Може, воно так і краще, не всім треба бачити це.
Щось не спиться• 27 марта в 21:23
Ответ дляТріль підпільний
Вы верите учёным?
И правда, кто ж им верит то?! Другое дело астрологи, вот они точно врать не будут. А гадалки, вообще святые люди, за всю жизнь ни слова лжи.
Нічна ненажера• 27 марта в 21:24
Ответ длябуреЛОМКА
а Вы дальше первого абзаца ниасилили?
Мабуть вірить в таро))
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:24
Ответ дляЩось не спиться
а яйцями як викачують куди там лікам братися
Тріль підпільний• 27 марта в 21:24
Ответ дляРубаю олівлє
ні звичайно хто вони такі взагалі😁
То-то же
Щось не спиться• 27 марта в 21:25
Ответ дляНічна ненажера
Мабуть вірить в таро))
Ещё и здешним гадает
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:27
Ответ дляТріль підпільний
Да и вам подходит)
ну таке не смішно
Вапщета• 27 марта в 21:28
Я таролог, дайте спокійно рубати бабки на лохах.
Ви своїми вбросами мішаєте.
Любви вам!• 27 марта в 21:28
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3687505
Вам не надоело? Он же автор темы про натальную карту, которую вообще удалила.
До удаления моего комментария осталось 3..2..1.....
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:28
Ответ дляВапщета
Ви своїми вбросами мішаєте.
вибачте будь ласка
ЛюбимаЯНЬ• 27 марта в 21:29
Ересь какая. Верю в асталогию практекую таро и у миня три вышых абразавания. Паступала в уневер и здавала екзамены толька в благаприятные дни. Как видете я савсем умная
Відморожена• 27 марта в 21:30
Если относиться к этому как к развлекательному формату, то еще ладно. А если доверять решение важных вопросов в своей жизни человеку с картами и т.п., платить немалые деньги, это совершенно другое...
Почему-то люди забывают, что передними точно такой же человек, со своими убеждениями и часто без принципов и какой либо совести, т.к. брать на себя ответственность и советовать с умным видом, либо пророчить что либо надо иметь определенный ’моральный’ спектр..
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:30
Ответ дляЛюбви вам!
і нічого що я онлайн свічуся, а автор цієї теми що ви кинули офлайн🤦🏼♀️
ой чи ви гадалка? то така собі
Пошаманю• 27 марта в 21:30
Ответ дляРубаю олівлє
А вчені це ті, які докторську 🍠 ’захистили’?
Любви вам!• 27 марта в 21:31
Ответ дляРубаю олівлє
ой чи ви гадалка? то така собі
Нет. У вас 5 аккаунтов, с которых вы и нажимали жалобы на комментарии, которые удалены в той теме.
Тріль підпільний• 27 марта в 21:32
Ответ дляРубаю олівлє
ну таке не смішно
Ну не смейтесь, делов то
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:33
Ответ дляЛюбви вам!
а чому не 10? в мене їх десять
мене так забавляють тут деякі які доводять, що чужа тема це твоя
я тільки півгодини тому сюди зайшла за весь день
став лайк якщо теж таке було🗿
Гостра на язик• 27 марта в 21:35
Учені не вкурсі, що є різні типи інтелекту ? Можна бути генієм в хімії і тупити в банальному спілкуванні, бо соціальний інтелект не розвинутий.
Затишне кубло• 27 марта в 21:35
Ответ дляФедорино Горе
І не кажіть. Все таки, тупі тут явно не віруючі в астрологію😅
Рубаю олівлє
• 27 марта в 21:35
Ответ дляВідморожена
але ж люди реально йдуть несуть кошти, в мене знайома створює натальні карти чи що воно таке чи якісь астрологічні карти
і є клієнти
і хто з них дурні))
і є клієнти
і хто з них дурні))