Гірчинка• Изменено 27 марта 2025
Сварка з свахою, житло молодятам
Коли сватались, обсуждалося де діти будуть жити. Ми маємо студію в новобудові, запропонували, але з них ремонт, написати можемо документи на їх сина теж. Вони ніби погодились. Зараз як суть до діла, то давайте 1к, а краще 2к бо онуки підуть. Тільки знову хата з нас, з них ремонт. Я кажу, щоб діти почали так й самі вже розширились, звинуватила мене, що я типу передумала (віддати житло) тому й не хочу
курасаны• 28 марта 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Чем муж отличается от жены ??
Да, я делала ремонт в начале семейной жизни, дом никто на меня не переписывал.
Дом мужа куплен до брака
Ребенка тогда не было
Немножко подумайте
Дом мужа куплен до брака
Ребенка тогда не было
Немножко подумайте
Я не обязана угадывать вашу жизнь. Это раз
Не все готовы бездумно нести свои деньги непонятно кому абы штаны удержать. Это два
Пустощі-веселощі• 28 марта 2025
Ответ длякурасаны
Ви така зла ? Чому, вас ніколи не любили? Раз- два ? Ви солдат?
Побудьте трохи жінкою і може вас покохають не тільки штани
Захекалася читать• 28 марта 2025
Ответ дляПописанная парта
ну и зря, как потом делить ту однокомнатную квартиру
Та сторона не соглашается