БолеИменее• 28 марта в 09:32

Ну что это за зарплаты?? И это Киев по локации

✅Робітники/ці з комплексного прибирання (5 осіб)
▪️ 8 660 грн

✅Двірник (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники з благоустрою населеного пункту — дорожні роботи (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники зеленого будівництва (3 особи)
▪️10 460 грн

✅Машиніст автогідропідіймача
▪️13 900 грн

✅Електромеханік з тех. обслуговування та ремонту (4 особи)
▪️14 200 грн

✅ Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач (3 особи)
▪️ 15 850 грн

✅Машиніст маркувальної машини
▪️11 780 грн

✅ Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автотранспорту
▪️10 900 грн

✅Маляр
▪️12 250 грн

✅Слюсар з ремонту автомобілів (2 особи)
▪️ 10 900 грн
Анонимарик• 28 марта в 10:30
Ответ дляColombina.
А вы заслуживаете большего? По-моему уже всем доказали, что готовы за миску супа сдохнуть или в окопе
Грозились же, что если что не так, терпеть не будете - на майдан выйдете
Но раз все сидят на месте, то…на кой платить больше?
Удалено администрацией...
я Кукарача• 28 марта в 10:30
Ответ дляШмоточницаца
Ну як на мене то 2тис теж треба десь взяти простому працівнику, он вище озвучені оклади в 9-10тис
А простий працівник кожен рік оперується чи це таки особлива подія, від якої життя і здоров´я залежить?
Шмоточницаца• 28 марта в 10:30
Ответ дляХолодная каша
Разве что маленький городок. В больших операции от 500 долларов до бесконечности, и платит большинство
Так і кваліфікація, технології хірурга в рай центрі і в мед закладі столичному дуже відрізняються.
Холодная каша• 28 марта в 10:30
Ответ дляШмоточницаца
Мужу грыжу оперировать, 1000 долларов только хирургу. Ни одного бесплатного в отделении не лежало, все платили!
я Кукарача• 28 марта в 10:30
Ответ дляХолодная каша
Киев, ещё раз- не платят люди, им по ТВ рассказывают, что все бесплатно
Панна Кота• 28 марта в 10:31
Ответ дляШмоточницаца
Не знаю, де по 65тис, в головних спеціалістів... Ще рік назад мінімально що на руки то 23-24тис(при посадовому окаді трошки більше 9тис), це з мінімальним рангом в гол.спеціаліста управління
Это где? Я смотрела минюст. За 24й год. Реально по 65 тыс чистыми. У мало мальских ’руководителей’, под сотку
Зная этих ’специалистов ’ зло берет
Шмоточницаца• 28 марта в 10:31
Ответ дляя Кукарача
Ви серйозно?
я Кукарача• 28 марта в 10:31
Ответ дляШмоточницаца
Ви серйозно?
А Ви?
Шмоточницаца• 28 марта в 10:31
Ответ дляХолодная каша
А от вище пишуть, що безоплатно оперуються пацієнти
Холодная каша• 28 марта в 10:32
Ответ дляШмоточницаца
А органы и болезни у людей тоже отличаются? В пгт можно тяп-ляп оперировать?
Бочка порохУ• 28 марта в 10:32
Ответ дляОливьЕЖечка
Похоже, в конверте доплачивают
Ага догоняют и еще раз оплачивают
Шмоточницаца• 28 марта в 10:32
Ответ дляХолодная каша
Могут, мого брата так оперували навіть в військовому мед.закладі.
Бочка порохУ• 28 марта в 10:33
Ответ дляБолеИменее
Я не хочу. Я дивуюсь зарплатам
А я роблю за таку
Холодная каша• 28 марта в 10:33
Ответ дляШмоточницаца
Отец болел раком, несколько лет по больницам мотались - 90% платят, потому что просто боятся бесплатно лечиться! Никто из врачей от денег не отказывается! А медсестрам так просто чуть ли не обязаны платить!
Бочка порохУ• 28 марта в 10:34
Ответ дляБавовнятий Пупс
а це козел отпущения))))
Дивлячись де
Бочка порохУ• 28 марта в 10:34
Ответ дляКрасота неземная
Я думаю что найдутся, других лучших предложений нет.
Можливо є бронь
автор БолеИменее • 28 марта в 10:35
Ответ дляБочка порохУ
Можливо є бронь
Про бронь ни слова не написано
Панна Кота• 28 марта в 10:36
Ответ дляШмоточницаца
Чому ви дивуєтеся? В країні війна .

Коли я переїхала з Києва в регіон на завод, спочатку місцеві дивувалися , то
спокійно казала,
що мій прострй там це мінімалка,
а тут в мене на руки 25тис , і там мені з передмістя дорога це 5тис в міс і три години в трансрорті, а тут 7 хвилин до прохідної. То я нічого не втратила
В стране война, то можно было бы оптимизировать бюджет и сократить половину бездельников в министерствах.
С огромными зарплатами.
Но это ж свои, пристроенные
Бочка порохУ• 28 марта в 10:36
Ответ дляЕлектрохарчування
а кто Вы по профессии? и почему ищете именно в гос. секторе? там всегда зарплаты не айс
Я роблю тому що тільки тут а мене відпустка 24 дні, біла зарплатня і лояльне відношення.
На приватних людей мінімум навантаження теж велике зарплатня не на багато більше. Не варто того.
Ряженка• 28 марта в 10:37
Ответ дляСкокоМнеДадите
А кваліфікована праця завжди високо оплачувалась? Наприклад секретар суду отримує мінімалку. А вимоги во.
Секретар суду - це теж робота без особливої кваліфікації, для якої не потрібна закінчена юридична ВО.
Бочка порохУ• 28 марта в 10:37
Ответ дляБолеИменее
• Сестра медична маніпуляційна
• 13 500 грн
• Сестра медична стаціонару
• 13 500 грн
Молодша медична сестра з догляду за хворими
• 8 000 грн
В мене знайома так і робить. І це грязними
Бочка порохУ• 28 марта в 10:37
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я думаю це робота для пенсіонерів
Для всіх ,
Бочка порохУ• 28 марта в 10:39
Ответ дляШмоточницаца
В нас так і працюють в цехах, от зараз почали скорочення 70+.
В нас роблять багато 40+50+
Бочка порохУ• 28 марта в 10:39
Ответ дляя Кукарача
Та там только название, что инженер, бумажки подписывает
Згодна
автор БолеИменее • 28 марта в 10:40
Ответ дляРяженка
Інтернет з вами не погоджується
Освіта:
• Мінімальна вимога — вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра.
• Бажано мати спеціальність у сфері права, правознавства, державного управління або суміжних дисциплін.
2. Додаткові вимоги:
• Гарне знання законодавства України, особливо Цивільного процесуального кодексу, Кримінального процесуального кодексу та Кодексу адміністративного судочинства.
• Вміння працювати з судовими документами, вести діловодство.
• Володіння українською мовою на високому рівні (може знадобитися сертифікат про рівень володіння державною мовою).
• Знання офісних програм (MS Word, Excel), навички роботи з електронною судовою системою.
2024 році мінімальний посадовий оклад секретаря судового засідання становив 11 362 грн. Очікується, що у 2025 році цей оклад зросте до 13 633 грн.
Бочка порохУ• 28 марта в 10:40
Ответ дляКапитанльнаЯ
Слюсарі, електрики, маляри, машиністи - це некваліфікована праця? Серйозно?
Маляри. В нас фарбують всі хто вільний
Бочка порохУ• 28 марта в 10:41
Ответ дляХолодная каша
Я только с Ворк.юа, поставьте фильр от 30к, там 190 страниц работ!
Починаючи з глово
Бочка порохУ• 28 марта в 10:41
Ответ дляГарантую неперелевки
Я працюю в приватній. Моя заробітна плата 12 тис. Але біда в тому, що це така зарплата по місту. Головний лише отримує 19 тис
В вас є повний соц пакет?
Гарантую неперелевки• 28 марта в 10:42
Ответ дляБочка порохУ
В вас є повний соц пакет?
Ні
Бочка порохУ• 28 марта в 10:43
Ответ дляМіс Всесвіт
Вот поэтому я и работаю фрилансером за компом дома. Никакого начальства и др и 3-5 часов в день. Не вижу смысла пахать за такие копейки целый день да и ещё на проезд,еду деньги тратить.
Там наврядше треба пахати . Десь в 14-15 вже нікого немає на роботі