БолеИменее• 28 марта в 09:32

Ну что это за зарплаты?? И это Киев по локации

✅Робітники/ці з комплексного прибирання (5 осіб)
▪️ 8 660 грн

✅Двірник (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники з благоустрою населеного пункту — дорожні роботи (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники зеленого будівництва (3 особи)
▪️10 460 грн

✅Машиніст автогідропідіймача
▪️13 900 грн

✅Електромеханік з тех. обслуговування та ремонту (4 особи)
▪️14 200 грн

✅ Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач (3 особи)
▪️ 15 850 грн

✅Машиніст маркувальної машини
▪️11 780 грн

✅ Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автотранспорту
▪️10 900 грн

✅Маляр
▪️12 250 грн

✅Слюсар з ремонту автомобілів (2 особи)
▪️ 10 900 грн
Шмоточницаца• 28 марта в 09:55
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я работаю в КП, у нас рабочие получают не меньше чем офисные работники. Зп наверное такая как указана, но перекрывают все премиями ежемесячными.
В нас теж. Мало того в нас відрядна оплата праці на виробництві, в них оклади, премії, надбавки. А в офісі ставки вищі, але без додаткових надбавок
Непереможна• 28 марта в 09:56
Ответ дляШмоточницаца
Зараз мало проблемних серед працівників. Коли мій чоловік рік назад прийшов на завод зам.ген.дира, перше було це показове звільнення за алкоголь . Люди дорожать роботою, нормально працюють в основному, некондиційних працівників не довго тримають.
На 8 тис. нормальні йдуть? Ну, розкажіть, мій 20+ років на заводах і великих підприємствах. Хочеш тверезих електриків - дай норм ЗП. І так, у них є зараз бронь, але все ж зп не 8 має бути. ЗП електрика на шабашках знаєте? Отож
Задираю носа• 28 марта в 09:57
Ответ дляШмоточницаца
Дадуть, 3 розряд робітнича спеціальність
Краще не позоритись. Електромнханіки це базова або првна вища освіта
Шмоточницаца• 28 марта в 09:57
Ответ дляФайно Замало
Для багатьох чоловіків наявність броні зараз пріорітетніша над зарплатою, тож якщо вона в цих підприємствах є - вакансії закриють і ще й черга з бажаючих буде.
Якщо що сам розмір не виправдовую, так не має бути, людина, яка працює повний робочий день на будь-якій роботі не повинна заробляти стільки, щоб м´ясо і яйця були предметом розкоші.
Помиляєтеся. Про питання з бронею..В багатьох проблема, що не оновили вчасно данні, тобто зараз платний вхід в тцк з усіма витікаючими наслідками, а ті хто мав броню раніше на нове місце тікати не будуть
Шмоточницаца• 28 марта в 09:57
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я думаю це робота для пенсіонерів
В нас так і працюють в цехах, от зараз почали скорочення 70+.
Шмоточницаца• 28 марта в 09:59
Ответ дляНепереможна
Ну так нормальні зарплати з преміями і надбавками. Я щось не пам´ятаю де лише ставку платятьокоім дит садочків няням
я Кукарача• 28 марта в 09:59
Ответ дляБолеИменее
Ок, а це ?
✅Інженер з охорони праці
▪️13 500 грн
Та там только название, что инженер, бумажки подписывает
автор БолеИменее • 28 марта в 09:59
Ответ дляШмоточницаца
Це училище
І це училище ?
Фахівець «Центр пробації»
• 13 000 грн
я Кукарача• 28 марта в 10:00
Ответ дляБолеИменее
20 тис лікар. 13 медсестра
Помечтайте, после вычета налогов -16 остаётся на руки и далеко не у всех, я- врач, на ставку получаю 10000.
автор БолеИменее • 28 марта в 10:00
Ответ дляФайно Замало
Про броні там не слова
Шмоточницаца• 28 марта в 10:00
Ответ дляЗадираю носа
Не погоджуся, я зараз в відділі з плати і тарифів, в особових справах робітників електромеханіків ні в кого немає бакалаврата, в основному молодший фаховий по новому
я Кукарача• 28 марта в 10:01
Ответ дляШмоточницаца
Що з цим не так?
Те для вас нормально, что врач и кассир в магазине одинаково получают?
Непереможна• 28 марта в 10:02
Ответ дляя Кукарача
Можна відверте запитання: як Ви це витримуєте?
Просто вже жаль кинути після того, як стільки років вчилися?

Ps. Чесно без сарказму, просто є хворі рідні і часом доводиться потрапляти в державні установи, спеціалісти хороші, але пацієнти різні, мені здається я б з такою зп була дуже не агресивна
Гарантую неперелевки• 28 марта в 10:02
Ответ дляСвоего не предлагать
Некваліфікований труд завжди низько оплачувався. Особливо в держ установах..
Та що ви кажете? А вчитель? А інженер? А бухгалтер? Зарплата 7-15 тис потолок
Аноним_1857• 28 марта в 10:02
Жесть зп
КапитанльнаЯ• 28 марта в 10:03
Ответ дляСвоего не предлагать
Слюсарі, електрики, маляри, машиністи - це некваліфікована праця? Серйозно?
Шмоточницаца• 28 марта в 10:03
Ответ дляя Кукарача
В цій державі інших з плат не чекати. Я все життя мріяла, що от заживемо, достойно оплачуватимуть труд найманого працівника , а ніт. Знаю що в міністерствах,відомствпх те саме, як би вони не заявляли, що капец як платимо, то плата ’своїм’, а там досить важливі документи, процеси тощо
я Кукарача• 28 марта в 10:03
Ответ дляШмоточницаца
Звичайно менше. Лікар може працювати там де 5тис баксів платять, в кожного ж вибір.
Де це лікарю у нас 5000 баксів платять?? Ну, до чого ці фантазії
Своего не предлагать• 28 марта в 10:03
Ответ дляГарантую неперелевки
Потолок в бюджетній організації мабуть. Але є інші і є варіанти
КапитанльнаЯ• 28 марта в 10:03
Ответ дляСвоего не предлагать
Це рівень ПТУ
Училище - це теж кваліфікація
Непереможна• 28 марта в 10:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, ну в комерційній сфері у бухгалтерів є геть інші ЗП. У лікарів тих же вибір менший, комерційних клінік не так багато, там далеко не всі спеціалізації лікарів і стеля там досить помітна. Виняток - естетична хірургія, орьодонтія, сьома протезування та ще пара спеціальностей, але переважно це своя клініка і пороги входу там оооооой вкласти
А просто лікар у приватній не так і багато отримує. Бухгалтери більший вибір мають
Холодная каша• 28 марта в 10:06
Ответ дляБолеИменее
Ок, а це ?
✅Інженер з охорони праці
▪️13 500 грн
Я только с Ворк.юа, поставьте фильр от 30к, там 190 страниц работ!
Купи слона• 28 марта в 10:06
Ответ дляБолеИменее
20 тис лікар ? Норм Це менше 500 баксів
13 тисяч після інституту, 20 це вища категорія
Гарантую неперелевки• 28 марта в 10:06
Ответ дляСвоего не предлагать
Я працюю в приватній. Моя заробітна плата 12 тис. Але біда в тому, що це така зарплата по місту. Головний лише отримує 19 тис
Міс Всесвіт• 28 марта в 10:06
Вот поэтому я и работаю фрилансером за компом дома. Никакого начальства и др и 3-5 часов в день. Не вижу смысла пахать за такие копейки целый день да и ещё на проезд,еду деньги тратить.
Файно Замало• 28 марта в 10:07
Ответ дляШмоточницаца
Ну я про своє коло спілкування пишу, у чоловіка брату уже більше року обіцяли бронь і все ніяк, набридло чекати, звільнився і зараз от стажується на роботі з нижчою зп, але бронь оформлюють після стажування.
В його випадку він же весь час чекав що ось-ось забронюють, а відтак усе оновлено.
Гарантую неперелевки• 28 марта в 10:07
Ответ дляНепереможна
У нас в місті немає більших зарплат.
Леди Г• 28 марта в 10:07
Ответ дляСвоего не предлагать
При чем во всех странах.
Моя подруга не получила во, но у нее получилось заработать лёгкие деньги, но всё закончилось, это временно.
Пашет за копейки и обвиняет всех вокруг.
Холодная каша• 28 марта в 10:08
Ответ дляАнонім-ка
Вчитель 9
Преподаватель ставка 9200 минус налоги. Ещё и часто молодёжь берут не на полную ставку, а грузят по горло. Скоро в образовании одни пенсионеры останутся
Леди Г• 28 марта в 10:09
Ответ дляАнонім-ка
Вчителі та медики з вищою освітою недалеко пішли від цих зп
При чем последнее потратили 10 лет своей жизни на учебу. Не будем сравнивать, работа врачом сложная и не оценена