Ніка Найз• 28 марта в 09:56

Військова пенсія-гарантія майбутнього!

Пенсія українських військовослужбовців залежить від кількості років, проведених на військовій службі. Максимальна пенсія колишнього військового не може перевищувати 70% від грошового забезпечення за останні два роки служби.
автор Ніка Найз • 28 марта в 09:57
Розмір пенсійного забезпечення військовослужбовців залежить головним чином від вислуги, тобто від кількості років, проведений на військовій службі.

Якщо громадянин прослужив у армії 25 років, то його пенсія становитиме 50% грошового забезпечення військовослужбовця за останні 24 місяці його служби плюс 3% за кожний додатковий рік вислуги.
А от якщо із загального стажу у 25 років військова служба становила не менше 12 років і 6 місяців — пенсія становитиме 50% грошового забезпечення за останні 24 місяці плюс 1% за кожний рік додаткової вислуги.
При цьому у такій ситуації військовослужбовець отримає право на пенсію лише після досягнення 45-річного віку.
Максимальна пенсія для військових
Разом з тим, додали юристи Гончаренко центру, максимальний розмір військової пенсії може становити не більше 70% від його грошового забезпечення за останні 24 місяці служби.
’Важлива деталь: під час воєнного стану військових не звільняють через досягнення пенсійного віку, натомість захисники можуть претендувати на військову пенсію лише після продовження служби до 12,5 років’, — підкреслив директор Юридичного Гончаренко центру Микола Брюховецький.