Кукусикиииииии• 28 марта 2025
Дуже люблю солодке....
І не знаю, що з цим робити. Без хліба спокфйнл обхожусь, без булок, мяса. Але солодке потрібно щодня інакше ломка якась...
Партизанка• 28 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
Це міф. Нема таких. Цукри вони і є. Я як діабетик кажу.
Якщо є показання, то звісно. А переходити на кето чи низьковуглеводне просто так я б не стала.
Весёлая морковка• 28 марта 2025
Я теж все життя солодке люблю. Замінювати курагою чи фініками - це не те. Люблю шоколад і тістечка. Чорнослив, курагу, диню і т.д. люблю в шоколаді ( у вигляді цукерок)