Белочкой зови• 28 марта в 18:29

Довідка в садочок- яка саме форма від педіатра? Допоможіть розібратись

В дит садку сказали звичайна довідка що дитина здорова
Це яка довідка?
автор Белочкой зови • 28 марта в 18:30
Педіатр каже що є різні вони

086 та 063, епідоточення
Ще якась звичайна просто без форми
Хома з пастою• 28 марта в 18:33
Так довідка після хвороби звичайної, просто не ходили чи для відвідування загалом
Байрактарна• 28 марта в 19:30
дитина така-то здорова
педіатр такий-то, підпис, печатка
Байрактарна• 28 марта в 19:31
а взагалі-то ще в 2016 року обов´язок надавати довідку, якщо дитина не хворіла - скасували
-Ань-• 29 марта в 01:23
Ответ дляБелочкой зови
Педіатр каже що є різні вони

086 та 063, епідоточення
Ще якась звичайна просто без форми
063 це інформація про щеплення. В садочку і школі взагалі не повинні знати, є у дитини щеплення чи нема. Медична таємниця.
-Ань-• 29 марта в 01:29
Вам для зарахування в садочок? Чи дитина вже ходить в садочок?
В довідці для зарахування лікар повинен написати фразу, що дитина здорова і може відвідувати сад.
Якщо дитина пропускає дні в садку - то не розказуйте стороннім особам, що дитина хворіє, і не потрібна буде довідка.
Батьки надають освітянам багато зайвої інформації і багато зайвих довідок. А підступні освітяни потім використовують надану вами інформацію проти вас і вашої дитини.
Ju_Lie• 08 апреля в 12:16
Якшо для зарахування до садочку , то ... ой короче все як завжди дуже ’прозоро’ педіатр каже , що треба 086/о і 063/о (щеплення). Директор садочку озвучила тільки про 086/0. Дівчата пишуть (майже всі, кого запитую), що треба обидві і вони вже надали. Я налаштована обійтись 086/о але питання буду вирішувати наступного тижня.
Ju_Lie• 08 апреля в 12:20
Ответ дляБелочкой зови
Педіатр каже що є різні вони

086 та 063, епідоточення
Ще якась звичайна просто без форми
а яку Ваш педіатр каже шо потрібно для зарахування у садок? бо наша лікар каже , що обовязково обидві (для подачі документив).
-Ань-• 09 апреля в 07:13
Ответ дляJu_Lie
Лікарі самі нічого не знають, навіть накази МОЗ не читають. А ви від лікарів очікуєте, щоб вони в освіті розбирались, в наказах МОН і законах про освіту...
Мені лікар для зарахування в школу написала 2 довідки. Звісно я не понесла в школу довідку про щеплення.
Ласую колобками• 09 апреля в 10:21
Ответ для-Ань-
доброго дня , тобто в школі другу довідку і не просили?
-Ань-• 10 апреля в 17:01
Ответ дляЛасую колобками
Просити вони можуть що завгодно: хоч грошей на кіно, хоч дарчу на квартиру.
Але має значення тільки те, що батьки повинні надати для зарахувапння в заклад освіти, а що не повинні.
* У мене не просили, так як я другу дитину віддавала в школу, і вони знають, що я зайвих довідок не ношу.
Ju_Lie• 10 апреля в 22:38
Ответ для-Ань-
Дякую за конкретну відповідь ) у Вас є чому повчитись !🤗 Бо я ще тільки вивчаю ці батьківські моменти 🙈😬