Бриджит_Фрикандо• 28 марта в 22:43
Дівчата з гарним смаком і дизайнери
Ламаєм голову) як на вашу думку. Яка плитка компаньйон підійде до ось такої, така плитка планується як акцента стіна в ванній , все решта підлога і інші стіни не може придумати Як на вашу думку яка плитка компаньйон підійде до такої) в плані який колір плитки компаньйона
А ось і я• 28 марта в 22:46
Жесть. Эта плитка вас задавит, если ванная у вас не как актовый зал по площади.
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:46
Ответ дляЗараз на дієті
З гарним смаком складно обрати таку плитку як акцентну
Чому
Статус Ква• 28 марта в 22:47
Колір? Акцентна ж сіра. Тобто компаньйон - світло сірий на тон світліше світло сірого на акцентній.
фрау Гітта• 28 марта в 22:47
Очень тяжёлая в интерьере квартиры эта плитка. Она для больших помещений.
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:48
Ответ дляЗараз на дієті
Тому що «так вже не носять»
Ну і що, що не носять, важливо думати про своє хочу, а не що носять
Зараз на дієті• 28 марта в 22:48
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Сподіваюсь, ванна хоча б метрів 10?)
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:48
Ответ дляЗараз на дієті
Сподіваюсь, ванна хоча б метрів 10?)
Ні, 6
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:50
Ответ дляфрау Гітта
Так я розумію що вона не легка але як одна акцента стіна шириною над ванною тільки і екран ванни
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:52
Прсото теж не люблю циганзигу, але хотілось виділити стіну в ванні і це ж не багато одна стіна як декор
МинерАлочка• 28 марта в 22:53
Нормально буде, це ж акцентна плитка, вога і повинна бути виразною. Основу візьміть світло сіру плитку основну і все. На 1-2 тони світлішу ніж сірий колір на вашій
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:53
Ответ дляМинерАлочка
Дякую , я теж думаю між білою матовою і сірою, але думала може хто ще щось під каже
МинерАлочка• 28 марта в 22:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну як біла то як на мене не матова бо буде наче взагалі не пасує один до одного. Тут глянець + блиск
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 22:56
Ответ дляМинерАлочка
Дякую
Голубая фишка• 28 марта в 22:56
Думаю, треба брати максимально світлу сіру.
І не слухайте критиків, всім не вгодиш, за модою не вженешся. Головне, щоб вам подобалося.
Я взагалі люблю квіти і листя на плитці, і кольори щоб були теплі. А мармур і дерево не люблю, особливо у поєднанні.
Мания-Величия• 28 марта в 22:56
Зачем делать акцентную стену в маленьком помещении. И ещё глянцевая плитка....
ОливьЕЖечка• 28 марта в 22:56
Ответ дляБриджит_Фрикандо
не любите цыганщину и поэтому выбрали мрамор с золотом
Зараз на дієті• 28 марта в 22:57
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дуже точна назва для цієї плитки😂
фрау Гітта• 28 марта в 22:57
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А какие у вас варианты? Не хотите покрасить стены, а пол сделать тёплого оттенка под дерево?
Зараз на дієті• 28 марта в 23:00
Ответ дляМинерАлочка
За 1920 грн/м плюс робота отримати оце? Ну я вибачаюсь..
ОливьЕЖечка• 28 марта в 23:00
Ответ дляфрау Гітта
на 6 м не спасет, в вашем варианте высокий потолок, естественное освещение. и плитка красивее
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 марта в 23:01
Ответ дляБриджит_Фрикандо
На пол серую,на стену светлую
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 23:03
Ответ дляЗараз на дієті
Вона вживу дуже гарно фото не передає
Зараз на дієті• 28 марта в 23:04
Ответ дляГолубая фишка
Це «онікс», а не «мармур» і він в тому ж Епіцентрі є у 2-3 рази дешевше набагато тендітніший і такий, що не набридне за місяць
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 23:04
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На пол серую,на стену светлую
Дякую
Бриджит_Фрикандо
• 28 марта в 23:05
Ответ дляфрау Гітта
Ваше фото гарне, але трохи мені темнувата , на любителя темніших інтерʼєрів,
фрау Гітта• 28 марта в 23:08
Ответ дляОливьЕЖечка
Я даже не знаю что придумать. Эта плитка прямо просится быть у окна, у большого. А на 6 метров с лампочкой можно взять похожую, но не с таким крупным рисунком.