Не против• Изменено 29 марта в 02:46

Прихожанин баптистской церкви не станет встречаться с девушкой другой конфессии?

Христианство, но не протестантизм.
Как думаете?
Может, у вас есть такие знакомые пары или вы ходите в баптистскую церковь и знаете правила.
Svitlo_• 29 марта в 09:45
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я в теме баптистов, мой городок собственно делится на 2 части
- те кто ходит в свитло зори
- и еще одна, тоже штунды.
КОнчно, они все начинают встерачаться в кем Бог даст, но потом тот что не баптист, вынужден перекрещиваться в их церковь. они очень ревнивые.
У Вараші дуже мала церква баптистська. І вона дуже відрізняється від консервативних баптистів. Часто протестанти залишають церкву ради православного партнера. Просто в них немає вибору. Не знаю як в Світло зорі, а в ХВЄ виключають з церкви за шлюб з іншої конфесії. Допустимо лише ХВЄ або баптист
Пукимончиг• 29 марта в 09:46
Ответ дляОколовита
Правда ли, что в случае развода отлучают от церкви?
от це секта, так допомогли, що кувалдою по голові дали.
Svitlo_• 29 марта в 09:46
Ответ дляОколовита
В консервативних так. Винуватця відлучають, постраждалу сторону ні.
А я нівроку• 29 марта в 09:47
Ответ дляОколовита
Не всегда. Обычно Исключают ту сторону, которая спровоцировала развод
Svitlo_• 29 марта в 09:48
Ответ дляПукимончиг
Я і не писали що євреї християни. Просто віднесла їх до цих усіх дрібних сект, хоч це і не секта, а досить велика течія, але вони там усі одного поля ягоди, не наіпуть, не проживають. Ну таке...
А православний путін чеснєйша людина. Ви навіть не знаєте як ведуться богослужіння в баптистів, але знаєте, що секта.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:49
Ответ дляSvitlo_
мала не мала, а я когда в кузню из киева вернулась, меня как давай в эти две церкви тащить, еле отбилась.
Пукимончиг• 29 марта в 09:51
Ответ дляА я нівроку
Ви думаєте, що тій стороні треба та церква?
Я знаю людину, яка ніж у свій хрестик забила і розрізала його, дирку в ньому зробила зі словами я в х#ню не вірю. Людина, яка така побожна, кожну неділю бігала до церкви, спочатку в одну церкву з початком війни в іншу, навіть причащалась, але потім його випльовувала або їла м´ясо, можу ще багато чого розповісти для мене це був шок. Для чого взагалі ходити, на публіку себе показувати не тим ким ти є??? Доречі, я знаю дуже багато людей які принципово не причащаються і не їдять просфори і їх діти взагалі.
Пукимончиг• 29 марта в 09:52
Ответ дляSvitlo_
Який Путін?? Варфоломій. Жіночко добра, ви щось наколотили.
Svitlo_• 29 марта в 09:52
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я говорю про баптистів. Вас баптисти тягли? У Вараші я мінімум 6 церков протестантських
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:52
Ответ дляSvitlo_
да, мамина подружка были именно из баптистов, тоже как давай на меня нависать.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:52
Ответ дляSvitlo_
я думала только две.
Svitlo_• 29 марта в 09:53
Ответ дляПукимончиг
Православна церква не має чіткого реєстру прихожан. Як її можна вилучити? В протестантів по іншому
Не будь КакСвета• 29 марта в 09:54
Ответ дляСмурфетта
Встречаться может и будет, а вот жениться - нет. Это сложно. В моей жизни был период тесного общения с представителями баптистами-пятидесятниками. У маминой подруги по работе был младший брат, который по началу приходил что то передать, а потом сам инициативу проявил - (это 90-е были, а он в Америке уже лет7 жил, очень светский, не скажешь, что баптист) - типа поехали покатаемся на жигулях -семерке. Так пару раз катались, держал за руки, смотрел в глаза, глупостей не было, поцелуи типа в щеку. Но разговоров о том что мы пара даже не поднималось. При том что я девственница, порядочная, но не в вере. Он спросил - ты бы хотела, чтоб я поставил на тебе свою печать? Я говорю - нет конечно, я свободный человек, что за печать. (блин, про печать вспомнила, только что, когда начала писать свою историю). Увидела его через месяцев 4, случайно, зашла к его невестке, а он во двор что то привез, заходить не собирался. Невестка и сказала, что я в доме. Он зашел, брат с женой вышли. И этот парень сел у меня в ногах на корточки, положил руки на колени и молчал минут 10.
Через месяц от мамы узнаю, что он женился. Девочка только окрестилась к ним. Кстати - отец его был пастором местной общины. Вот так
А що за печать? Що це означає
Svitlo_• 29 марта в 09:54
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А де в них зібрання у Вараші?
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:55
Ответ дляSvitlo_
А де в них зібрання у Вараші?
разве не там где эюмы всякие, этэмы, вобщем дорога на атомку через брусиловскую гору.
я лично там не была. это те которые наркоманов хорошо реабилитируют.
Svitlo_• 29 марта в 09:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я думала только две.
Так як же дві. Ви сказали Світло Зорі, от вашої мами подруга баптистка і та велика община штунд - як ви вище писали - то вже мінімум три
Svitlo_• 29 марта в 09:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У Вараші 90% штунд це не баптисти, а п´ятидесятники. І думаю подруга вашої мами теж
Пукимончиг• 29 марта в 10:01
Ответ дляSvitlo_
У православних накладається епітимія. Взагалі такі ситуації є вкрай небезпечні для цілого народу, для держави як такої. Я вважаю, що церква має бути повністю відділена від держави. Тому що коли такі як я описала вище речі робляться, то хрести падають, а це уже несе загрозу для цілої країни. Це хула на духа. Я вважаю, що неважливо якої ви віри чи релігії, усі релігійні норми в тій чи іншій мірі потрібно поважати. Якщо вони не несуть загрозу іншій людині. Ну пішли в церкву, проспівали. Я ходила у церкву, де ніколи не було проповідей, нікому нічого не нав´язували. Прийшов, помолився, як до косметолога на манікюр. Спочатку манікюр, потім обезжирюють нігтьову пластину, потім укрпітітель, база, колір, і зверху топ. Так і в церкві усі служби ідуть по давно написаних текстах, кожний раз практично одне і теж, міняється тільки євангеліє. І все. Церква має бути відділена повністю від держави. Хай скачуть, роблять що хочуть, тільки щоб один одного не вбивали.
Смурфетта• 29 марта в 10:03
Ответ дляНе будь КакСвета
А що за печать? Що це означає
Я не знаю, що це означає, але в той момент сприйняла негативно, як якесь обмеження.
Околовита• 29 марта в 10:04
Ответ дляПукимончиг
Он как раз не хочет разводиться из-за этого. Но уже год не живёт с женой, она хочет развестись. Это история знакомого, мне интересно, чем закончится.
Svitlo_• 29 марта в 10:09
Ответ дляПукимончиг
В православних церквах мого міста священники теж на службі проповідують.
Смурфетта• 29 марта в 10:11
Ответ дляЗлюка бобер
Автор, ну просто ходити на служби - це зовсім інше.
От які там правила щодо контрацепції, наприклад? У мене в класі була дівчинка з сімʼї баптистів. Це був приблизно 1991-1995 рік. Стали вони баптистами з самого початку, як вони сюди зайшли зі своєю літературою. Так от для мене було дуууже дивно, коли її мама, якій було вже тоді трохи більше 40 народила ще декілька дітей, хоча в неї вже було двоє дітей (я сама багатодітна мама, але на той момент я ще дитиною розуміла, що це трохи «не по нашому»). Тато цієї дівчинки потім очолив баптистську церкву в нашому місті з населенням близько 100 тис.
Своїй подрузі баптистці, якій на той момент було 21, мала 2-х дітей, я - незаймана, на рік старша, пояснювала, як треба природньо регулювати можливість завагітніти. Думаю, що спрацювало, бо в 40 у неї було 6 дітей, що за мірками баптиських сімей дуже мало. Плюс у неї були проблеми з чоловіком в плані сексу, і я , як теоретик на той час, займалася просвітництвом що норм, що не дуже.
Сорока-ворона• 29 марта в 10:14
Ответ дляНе против
Не зустрічаюся.
Просто подобається. Я не впевнена, чи варто взагалі починати.
І взагалі чоловіки з протестантських церквей мені по духу підходять, своїм способом життя - тим, що не вживають алкоголь і не палять, не лаються.
До венчания секса не будет. Вы с какой целью планируете отношения?
Оно само купилось• 29 марта в 10:44
Ответ дляМанкоголік
Баптисты не встречаются с девушками. Там и женятся девственниккми.
У баптистов принято два года встречаться без секса. Даже взрослые люди кто сходится в этой церкви , не девственниками , два года пытаются без интима, если выдерживают , то да , обычно женятся и тогда секс. Но есть и такие пары кто типа два года придерживается ,но в итоге девушки выходили замуж беременными. У меня две пары друзей так женились. Ещё одна пара друзей жили вместе два года без секса , переспали после свадьбы и живут 10+ лет отлично , детей не заводят , девушке нельзя рожать по здоровью.
Оно само купилось• 29 марта в 10:45
Ответ дляНе против
В каком смысле не встречаются? Сразу женятся?
Нет. Они обязаны до свадьбы два года встречаться.
Svitlo_• 29 марта в 10:53
Ответ дляОно само купилось
Ну що тільки люди не видумають. Ну які два роки. Немає ніяких обмежень в термінах. Хтось 10 років зустрічається. Хтось без зустрічань робить пропозицію. Але старші люди радять сустрічатись не більше пів року
Svitlo_• 29 марта в 10:55
Ответ дляОно само купилось
Вони не зобов´язані нікому і нічого. Якщо в якійсь церкві є такі правила, то треба втікати з такої церкви
Пукимончиг• 29 марта в 11:00
Ответ дляSvitlo_
Це не всюди... Є що нічого не говорять ні до війни, ні під час війни, ніколи. Просто мовчать.
Оно само купилось• 29 марта в 11:07
Ответ дляSvitlo_
Это настоятельные рекомендации их пастора
А я нівроку• 29 марта в 11:26
Ответ дляОно само купилось
мы встречались три месяца до свадьбы