Тётя Хрюша• 29 марта в 06:59
Помилка у анкеті актуалізації.
Може є працівники банку, допоможіть. Відкривала універсальну карту у приваті. Заповнила анкету, а дома зрозуміла, що промилилась.
Можу я виправити анкету?
Нашли в капусте• 29 марта в 07:11
Що за помилка? Як на вашу думку це вплине на подальше спілкування з банком?
Ви вказали що у вас нема авто, а воно є?
Ви вказали, що не працюєте, а по факту маєте офіційну роботу?
Помилки бувають різні.
Тётя Хрюша
• 29 марта в 07:15
Ответ дляНашли в капусте
Помилки бувають різні.
Вказала самозайнятість та більшій дохід. Бо думала, що продаж авто у минулому році підпадає під дохід. Підкажіть,будь ласка, якщо щось знаєте.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:40
Те, що ви вказали більший дохід ніяким чином не впливає на подальші відносини з банком. Анкета - це декларативна суть, тобто ви повідомляєте банку що може бути, а не то ще є насправді.
Продаж машини в минулому році - це зараз ваші особисті заощадження. Дохід, що цікавить банк - це зарплатня або соціальні виплати. Саме вони впливають на ступінь довіри банку до клієнта щодо кредиту.
Не переймайтеся, нічого плохого не буде.
Цю анкету можна поновлювати хоч кожного дня.
Тётя Хрюша
• 29 марта в 07:42
Ответ дляНашли в капусте
Я тільки дома зрозуміла що таке самозайнятість. Я не працюю, доглядають дитину з інвалідністю.. І виплати йдуть на карту цього банку. Дуже вам дякую, за відповіді.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:46
Ответ дляТётя Хрюша
Так, самозайнітість - це інше.
Ви повинні були в анкеті вказати дохід у вигляді соціальних виплат ( по догляду за дитиною).
Якщо вас так це бентежить, то можете оновити данні коли буде змога.
Але, ще раз підкреслюю - ця анкета не для таких як ми має велике значення :)
Тётя Хрюша
• 29 марта в 07:50
Ответ дляНашли в капусте
Так, самозайнітість - це інше.
Дякую за відповідь. Дуже хвилююсь. Тільки вчора відкрила, може виправлять та й усе.
Нашли в капусте• 29 марта в 07:52
Ответ дляТётя Хрюша
Банк сам не виправить, треба самій зробити. Якщо у вас є застосунок банку, подивіться там. В дкяких банках анкету можна оновити он-лайн.
Тётя Хрюша
• 29 марта в 07:53
Ответ дляНашли в капусте
Піду схожу, поясню. Я дуже тривожна. ’ З´їм себе та родину’.
Ще раз дуже дякую.