Пишу каліграфічно• 29 марта 2025
Вы бы приготовили торт в такой ситуации
Я в отношениях. Разругались скажем на ровном месте. На все мои нет, скандал. Только я очерчиваю личные границы - скандал. Ему скоро день рождения, я обещала сделать торт домой и один ему на работу.
Вчера вылил снова на меня грязь и ушел тусить. Сказал, что на ДР придут люди, которые вместе с ним обсирали меня за моей спиной. Ночью на телефон какие-то звонки, его искали, я понимаю что где-то шляется снова и пьет с неадекватными, ведь это я во всём виновата.
Чуть ссоры. Мне нужно много времени на работу, учебу и уединение, иду к цели.
Не могу 24/7 его выслушивать и ждать с работы до полуночи.
Его претензии - я думаю только о себе. И! Запрещала ему тусить в компаниях пьющих людей, а также некоторые там ещё и нюхают.
Любая ссора - сразу бежит к кому-то, напивается и обсуждает меня.
Я туда идти не хочу на ДР, но думаю в связи с тем, что обещала приготовить торт или уйти в тень.
Колгоспниця• 29 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
я б сделала и одела, или надела, вечно путаю, на голову этому козлу
Одевают Надежду (имя), надевают одежду. Одеть- на кого-то, надеть - на себя) вы бы торт одели)
Пишу каліграфічно
• 29 марта 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Авторка, ну який торт
ви ще й наготувати маєте такому принцу і поприбирати потім. Цінуйте ці стосунки, ви ніколи більше такого не знайдете)))
П.с. що з вами не так, чому вас лбражають, а ви лаєте це робити?((
ви ще й наготувати маєте такому принцу і поприбирати потім. Цінуйте ці стосунки, ви ніколи більше такого не знайдете))) П.с. що з вами не так, чому вас лбражають, а ви лаєте це робити?((
Також коли ми сваримося, він мені докоряє навіть дрібницями. Ось я те зробив і те, я те купив і те. Вимагав повернути деякі подарунки.
Пишу каліграфічно
• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ви дуже страшненька чи в чому справа
Ні.. навпаки.. в мене низька самооцінка та невпевненість в собі в особистому житті.
В кар´єрі я досягаю успіху.
Колгоспниця• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ви просто дуже різні. Чим швидше його відпустите, тим швидше знайдете свою людину. Ви крадете час, енергію, розвиток і життя у себе. І у нього
Божа кульбабка• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В кар´єрі я досягаю успіху.
Пропрацюйте з психологом якщо сама не справояєтесь
Анютины ласки• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не знаю 😔
З початку я думала що проблема в мені. Потім довгий час розбиралася в собі.
По факту, він не жадібний, старався все в дім принести, хотів сім´ї. Я виснажилися від цих відносин. Людина не може без спілкування, тому 24/7 він поряд або на зв´язку або на відеозв´язку. В мене таке враження, що я не жила своїм життям та перестала розвиватися. Втратила себе та соціальні зв´язки. З ним важко разом жити, тому що коли ми разом, хтось завжди телефонує, в курсі всіх наших планів та життя.
Таке враження, що в мене не особисте життя, а суспільне.
Зараз відновлюю себе та вибудовую особисті кордони.
Ви готові з ним жити в такому ритмі все життя?
Думаю, відповідь очевидна.
3@йk@• 29 марта 2025
Запрещала ему тусить в компаниях пьющих людей, а также некоторые там ещё и нюхают.
Только я очерчиваю личные границы - скандал.
Автор, вы не понимаете , что такое ЛИЧНЫЕ ГРАНИЦЫ. В ваших личных границах ваша жизнь, ваше тело и прочее. В личных границах прекратить отношения с этим мужиком.
Но вы этого не хотите, прилипли как банный лист и воспитываете
Вы лезете в его границы и удивляетесь скандалам.
Тусить , нюхать, да хоть колоться -это его личное дело
Бодіпозітівна• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Нет,дело в том, что он сам просил домашний.
Сделайте вместо сахара с солью)
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Так отвяньте от него.
Вам нравится вариться во всем этом и скандалить
Выход там же, где и вход
Ms. Анонимная• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В кар´єрі я досягаю успіху.
Яка кар´єра у вас?
Пишу каліграфічно
• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А що ви зробили для себе
Хотіла просто більше спокою та здоровий сон замість нічних телефонних дзвінків та розмов з його друзями. Хотіла більше не чекати його до півночі з роботи, а лягти спати о 22.00..
Хотіла, що при будь-яких складних і не дуже складних ситуаціях він не бухав.
В результаті чого скандал, я вина у всьому, думаю тільки про себе. Його знайомі сказали, щоб він розходився зі мною, бо я все-одно його кину.
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В кар´єрі я досягаю успіху.
Наоборот, у вас огромная уверенность в себе.
Вы уверены, что можете кого-то перевоспитать
Пишу каліграфічно
• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А які кордони він порушує?
Зараз відписалася. Не давав спокійного життя, спокійного нічного сну.
Ms. Анонимная• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ви не написали які кордони він порушує. У вас нема жодних. Нащо забороняєте щось, якщо то його життя
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
такие как вы никого не бросают
наоборот, о таких еще и не избавиться
что бы он не делал, вы не готовы отвязаться от него
наоборот, о таких еще и не избавиться
Ms. Анонимная• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Це не про кордони
Чи він вас гвалтував вночі?
Протру пилюку• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А які кордони він порушує?
Схоже повітряні
Харчовий тріль• 29 марта 2025
Шо готовить вы собрались? Вы свою самооценку совершенно потеряли?
Какие торты? Собрали ему вещи или свои и всего хорошего! Сам печёт с теми, с кем обсирает, но вы же все равно напечете, отнесете, приползете….
Анютины ласки• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Його життя прямо впливає на якість життя автора: не спати ночами на постійній основі- ненормально.
Божа кульбабка• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
На всі ці хотіла - не з цим чоловіком відповідь.
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Вы какая-то упоротая.
Кто вам не дает спать? Ложитесь и спите себе
Автор, вам нужен какой-то маргинал, чтобы его воспитывать и вариться во всем этом, страсти-мордасти. С нормальными мужчинами вам не интересно.
Как бы он себе не вел, он не сможет избавиться от вас. Вы только больше привязываетесь.
Вам нравится эта жизнь. Прикольно ведь колотиться в истерике.
В своем воображении вы лучше и ценнее его.
А это не так. Он ваш хозяин.
Даже упырю вы особо не нужны
А это не так. Он ваш хозяин.
Даже упырю вы особо не нужны
Ms. Анонимная• 29 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
Це не про кордони. Де він порушив її кордони? Він п´яний вночі силою її бере? Чи ас без дозволу? Вони не живуть разом
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Це не про кордони
Чи він вас гвалтував вночі?
Если бы.
Автор мечтает об этом
Непонятно• 29 марта 2025
Кроме торта проблем нет?
Автор, прсто разойдитесь и никогда больше не общайтесь с ним.
Анютины ласки• 29 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ок, не про кордони, але життя автора від цього не краще.
Божа кульбабка• 29 марта 2025
Я чомусь впевнена на 98% що автор спеча два торта і піде на др. Але 2% все ж таки є, що здоровий глузд переможе і він назавдди піде з її життя
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Наоборот у таких женщин высокая самооценка.
Они считают, что лучше , благороднее, выше чем мужчина
Что они его спасают, наставляют на путь истинный и никогда не бросят бедняжку, тянут на себе ’отношения’
Что это они снисходят до мужика
А не он разрешает иногда обслуживать себя
Что это они снисходят до мужика
Пишу каліграфічно
• 29 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
Думаю, відповідь очевидна.
Ні, тому я роз´їхалися з ним.
Я звикла досягати чогось в житті, планувати та нікому про це не розповідати. Успіх потребує самотності. Саме завдяки цьому я чогось досягла в житті.
Він людина суспільна, йому навіть в туалет треба йти з телефоном.
Спимо чи займаємося сексом завжди хтось телефонує і він відповідає.
Я виснажилися. Мені потрібно особисте життя. Вже відраза від його знайомих, які телефонують, наприклад, в вихідні в 7 ранку.
Він не бере слухавку, людина буде телефонувати 15 разів підряд.
Я вже не сплю та втрачений мій вихідний.
Потім бере слухавку, думає може щось сталося. В результаті людині просто немає чого робити і вона хоче спілкування.
Мене вже вивертає від цього всього.
3@йk@• 29 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
Это автор так хочет не спать ночами.
Это ее выбор
Он живет своей жизнью
Это ее выбор
Он живет своей жизнью