З родзинкою• 16 марта в 04:30

ПТСР может длиться 8 лет?

Парень бросил меня в день рождения - прислал смс утром о расставании.
Вчера было ровно 8 лет.
Но это до сих пор не дает мне покоя. Я так и не смогла построить отношения после этого. Были еще отношения, но неудачные и очень недолгие.
Українська зірочка• 16 марта в 04:36
Вам нужен специалист
Уже 8 лет просрали
Флюорография гуся• 16 марта в 04:38
А як його доля склалась?
Глаголиця• 16 марта в 04:44
Ви бодай раз за ці роки до психолога зверталися?
автор З родзинкою • 16 марта в 04:46
Ответ дляГлаголиця
Так, але не допомогло.
Були 4 різні за ці роки.
Глаголиця• 16 марта в 04:47
Ответ дляЗ родзинкою
Так, але не допомогло.
Були 4 різні за ці роки.
І що ви з ними робили? Як працювали?
автор З родзинкою • 16 марта в 04:48
Ответ дляФлюорография гуся
А як його доля склалась?
Нормально. Не впевнена, що одружився. Мабуть, живуть разом. Десь через рік у нього з´явилася жінка. Я багато років не заходила в його соцмережі. А вчора, в річницю розставання, зайшла. І та дівчина є на фото. Тобто вони вже 7 років разом. Може, і одружені, хоч і каблучок не носять. Дітей на фото не бачила.
автор З родзинкою • 16 марта в 04:50
Ответ дляГлаголиця
І що ви з ними робили? Як працювали?
Якісь вправи з руками, коли психолог пальцями туди-сюди, а я мала слідкувати очима. Це щоб забути травматичний досвід. Але мені не допомогло. І були просто бесіди. Гештальт прийоми, коли сідала то на один стілець, то на інший, ніби від свого імені, потім від імені цього чоловіка.
Флюорография гуся• 16 марта в 04:53
Опишіть ваші відчуття щодо тієї ситуації? Вам боляче досі чи просто якась думка мучить? Що саме вас чіпляє у тій ситуації?
Глаголиця• 16 марта в 04:54
Ответ дляЗ родзинкою
А з собою ви працювали? З власними потребами? Розвитком? Ви виросли за ці роки фінансово, розумово, фізично?
автор З родзинкою • 16 марта в 05:01
Ответ дляФлюорография гуся
Може, психіка зачепилася за цю ситуацію, бо не був закритий гештальт, як то кажуть. У день мого народження вранці, замість привітання, від надіслав смс про розставання. Я зателефрнувала, він сказав, що це не жарт і правда, потім сказав, що поспішає і що ще подзвонить. І більше ніколи не дзвонив. На двінок мій не відповів. У соцмережі я написала, він попросив більше йому не писати, бо у нього ще свіжі спомини і йому зайвий раз нагадую.
автор З родзинкою • 16 марта в 05:04
Ответ дляГлаголиця
Так, вивчила англійську до рівня C1, отримала водійські права, змінила роботу на набагато кращу у фінансовому плані. Але не відразу, це протягом років. І через постійну втому, смуток, знижений настрій.
Після розставання почалися проблеми з ЖКТ на нервовому ґрунті, які досі тривають.
Глаголиця• 16 марта в 05:05
Ответ дляЗ родзинкою
Тоді я б йшла до психіатра і питалася про АД.
Флюорография гуся• 16 марта в 05:05
Ответ дляЗ родзинкою
Ви ж розумієте, що це не у вас проблема, а він погано повівся? І головне схоже спеціально і черство це зробив, якщо по смс і на дн. Тобто вся вина на ньому.
Треба шукати кому ви подобаєтесь, а не тратити емоції на тих, хто не захотів з вами бути.
Можливо сходіть до психоаналітика, а не гештальт.
автор З родзинкою • 16 марта в 05:08
Ответ дляФлюорография гуся
І ще мені боляче, чому я так згадую, бо це мій перший чоловік у плані інтимному.
До нього було двоє, але без інтиму, були молоді, загадто романтично були налаштовані тоді, але стосунки розстроїлися.
А з цим, про якого пишу...він потім якось сказав, що, якби у нас не було сексу, він би зі мною не зустрічався.
Пульт от линолеума• 16 марта в 05:11
Ответ дляЗ родзинкою
Автор, это же сволочь, вы понимаете это? Он же мог расстаться до или после ДР, но как мудак это сделал в праздник. Вас Бог отвёл от этого ’счастья’, а вы 8 лет думаете об этом. Это кошмар.
Я Вас не боюся• 16 марта в 05:18
Хватит разговоры разговаривать, идите к психиатру. Попахивает депрессией. Лечитесь.
Зам. зав. Анонима• 16 марта в 05:41
Ответ дляЗ родзинкою
Вам бы к психиатру.

Так можно угробить свое здоровье окончательно.
Тихомандражная• 16 марта в 07:11
Ответ дляЗ родзинкою
Як шкода, що ваш первий чоловік був таким лайном( Але на таке ніхто не заслуговує. І ви теж.

Може й справді до лікаря? В мене з іншого приводу був досвід з психологами, і теж не допомогло взагалі. А от лікар, психотерапевт - так. Але з ним були і ліки, і розмови.
ЗновЗдоров• 16 марта в 07:51
У вас скорей всего депрессия, а не птср. Сходите к психиатру
Контрольница• 16 марта в 09:42
Ответ дляЗ родзинкою
Значит ищите другого, нормального психолога. И сами над собой поработайте. Это не нормально , что вы 8 лет не можете забыть бывшего.