З родзинкою• 16 марта 2025
ПТСР может длиться 8 лет?
Парень бросил меня в день рождения - прислал смс утром о расставании.
Вчера было ровно 8 лет.
Но это до сих пор не дает мне покоя. Я так и не смогла построить отношения после этого. Были еще отношения, но неудачные и очень недолгие.
Вчера было ровно 8 лет.
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Ви бодай раз за ці роки до психолога зверталися?
Так, але не допомогло.
Були 4 різні за ці роки.
Глаголиця• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Так, але не допомогло.
Були 4 різні за ці роки.
І що ви з ними робили? Як працювали?
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А як його доля склалась?
Нормально. Не впевнена, що одружився. Мабуть, живуть разом. Десь через рік у нього з´явилася жінка. Я багато років не заходила в його соцмережі. А вчора, в річницю розставання, зайшла. І та дівчина є на фото. Тобто вони вже 7 років разом. Може, і одружені, хоч і каблучок не носять. Дітей на фото не бачила.
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
І що ви з ними робили? Як працювали?
Якісь вправи з руками, коли психолог пальцями туди-сюди, а я мала слідкувати очима. Це щоб забути травматичний досвід. Але мені не допомогло. І були просто бесіди. Гештальт прийоми, коли сідала то на один стілець, то на інший, ніби від свого імені, потім від імені цього чоловіка.
Флюорография гуся• 16 марта 2025
Опишіть ваші відчуття щодо тієї ситуації? Вам боляче досі чи просто якась думка мучить? Що саме вас чіпляє у тій ситуації?
Глаголиця• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
А з собою ви працювали? З власними потребами? Розвитком? Ви виросли за ці роки фінансово, розумово, фізично?
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Може, психіка зачепилася за цю ситуацію, бо не був закритий гештальт, як то кажуть. У день мого народження вранці, замість привітання, від надіслав смс про розставання. Я зателефрнувала, він сказав, що це не жарт і правда, потім сказав, що поспішає і що ще подзвонить. І більше ніколи не дзвонив. На двінок мій не відповів. У соцмережі я написала, він попросив більше йому не писати, бо у нього ще свіжі спомини і йому зайвий раз нагадую.
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Так, вивчила англійську до рівня C1, отримала водійські права, змінила роботу на набагато кращу у фінансовому плані. Але не відразу, це протягом років. І через постійну втому, смуток, знижений настрій.
Після розставання почалися проблеми з ЖКТ на нервовому ґрунті, які досі тривають.
Глаголиця• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Тоді я б йшла до психіатра і питалася про АД.
Флюорография гуся• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ви ж розумієте, що це не у вас проблема, а він погано повівся? І головне схоже спеціально і черство це зробив, якщо по смс і на дн. Тобто вся вина на ньому.
Треба шукати кому ви подобаєтесь, а не тратити емоції на тих, хто не захотів з вами бути.
Можливо сходіть до психоаналітика, а не гештальт.
З родзинкою
• 16 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
І ще мені боляче, чому я так згадую, бо це мій перший чоловік у плані інтимному.
До нього було двоє, але без інтиму, були молоді, загадто романтично були налаштовані тоді, але стосунки розстроїлися.
А з цим, про якого пишу...він потім якось сказав, що, якби у нас не було сексу, він би зі мною не зустрічався.
Пульт от линолеума• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Автор, это же сволочь, вы понимаете это? Он же мог расстаться до или после ДР, но как мудак это сделал в праздник. Вас Бог отвёл от этого ’счастья’, а вы 8 лет думаете об этом. Это кошмар.
Я Вас не боюся• 16 марта 2025
Хватит разговоры разговаривать, идите к психиатру. Попахивает депрессией. Лечитесь.
Зам. зав. Анонима• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Вам бы к психиатру.
Так можно угробить свое здоровье окончательно.
Тихомандражная• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Як шкода, що ваш первий чоловік був таким лайном( Але на таке ніхто не заслуговує. І ви теж.
Може й справді до лікаря? В мене з іншого приводу був досвід з психологами, і теж не допомогло взагалі. А от лікар, психотерапевт - так. Але з ним були і ліки, і розмови.
Контрольница• 16 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Значит ищите другого, нормального психолога. И сами над собой поработайте. Это не нормально , что вы 8 лет не можете забыть бывшего.