Ще з цiкавого Вопрос выехавшим. А вы перешли на язык страны нахождения? +71 Когда перевод времени на летнее? +4 Що робити? Храп на все крило +36 Вы бы решились на переезд в США? +347 Подорожуєте самі? +11 Чи справді життя за кордоном настільки краще, як здається з України? +441 Як до українців відносяться громадяни Молдови? +17 Якщо їхати у все включено в готель за кордон +29 Администрация Трампа хочет запретить въезд беременным в США +18 Нужно ли гражданство Болгарии? +16
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Корм котёнку уходит много денег 10+22010 А бывают просто бессовестные дети5+1405 Київ, Ви плануєте вивозити дітей?5+1355 Сніданок на схудненні 907+1347 Бачили вже? Зеленьский наказав посилити примусову мобілізацію5+1325 Навчіть мене підготуватися до зими 4+1014 А Ви б поговорили з дитиною про наступну ситуацію?4+984 ещё