Кудесница_с_пургеном• 29 марта 2025
Що Ви робите, якщо дитина 8 років навідріз відмовляється виходити гуляти?
тижнями, місяцями.
вговорювання, що буде після телевізор, мультики, щось солоденьке, макдональдс - ні і все.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
а нічого, що я працюю і не дуже хотілось вчора до 1-2 ночі готувати, бо дитина МОЖЕ НЕ ЗАХОЧЕ вийти погуляти?
Вы как всегда, даже не знаю какой смайлик поставить, веселый или грустный.
Хватит усложнять. Прямо до часу ночи Вы будете пельмени варить.
Кудесница_с_пургеном
• 29 марта 2025
Ответ дляSo_so
це не має значення, мені просто жаль пів дня в нікуда
Зайченя• 29 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
то в мене депресія скоро буде або вже є
То я про дитину питаю, а не про вас. Чи вас її стан геть не цікавить?
Всюди влазю• 29 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вот этот пост довольно красноречиво говорит о вас.
Вспомните, кто из вас двоих взрослый и не впадайте в жертву.
Зайченя• 29 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
Это ваш ребенок и ваше воспитание. Вам советуют, а у вас еще и претензии
Так автор лише про себе думає, а не про дитину
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вы сама виновата, а не ребенок. Нужен ужин? Макароны с сыром это 10 мин времени. Ребенку объясните какие есть варианты, пусть выберет и учите свой английский, Вы ж так переживаете, что на него нет времени.
Крапипопка• 29 марта 2025
Ответ дляЗайченя
У ребенка должен быть режим дня, завтрак, прогулка, обед, свободное время (гаджеты), а автор думает, что ей на форуме посоветуют что то экстраординарное
И сразу решатся все ее проблемы
Зайченя• 29 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
И сразу решатся все ее проблемы
Саме так
Мастер Класс• 29 марта 2025
Автор, у вас має бути графік, що і коли ви робите. Настав час прогулянки, хоч не хоч, а ви виходите. Ні, то сидимо вдома, дитина займається своїми справами (не телевізор), а ви готуєте їсти. Кожна відмова від прогулянки, це мінус по годинам перегляду телевізора
(До прикладу, ви дозволяєте дивитись 4 години, сьогодні відмова вийти на вулицю - мінус година).