Не пириживай• 29 марта 2025

Чи розійшлись ви б з чоловіком/хлопцем, якби взнали про вагітність його коханки?

автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
А що він думає стосовно своєї дитини?
Каже, що буде допомагати. Але любить мене
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Ага ...любить...
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляПеремелица
Кличте і його сюди, зараз розберемося кому що робити)
А що коханка ? Народжувати планує?
Планує народжувати буде він з нею чи ні
Нетутешня• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Хлопець. Живемо разом. Виховуємо мою дитину 7 років
Хлопець підліток,як і ви?
Кросівки оригінал• 29 марта 2025
Ответ дляПеремелица
А що коханка ? Народжувати планує?
Тільки при умові якщо нянька буде)))) вмовляють дружину напевно 😂
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Ага ...любить...
Думаєте, якщо зраджує, то не може любити? Я вже й сама незнаю що думати. Не хочу з ним розлучатись
Перша на селі• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Я б могла пробачити зраду, але думати що у нього є дитина і жити далі не ок
Автор, это его поступок. Его ответственность. А вы оцените ваши отношения, и из этого сделайте вывод.
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Хлопець підліток,як і ви?
34 роки. Дитині 7
Светка-пипетка• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
О, то вам дзвіночок. Народите від нього, може і вам буде просто допомагати, бо може знайти нове кохання.
Авторе, гнати в спину поганою мітлою.
Файна цьоця• 29 марта 2025
🍿
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
В нас були чудові стосунки. Він мене на руках носив. А тепер ось це взнаю і в шоці
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Це одна, яка залетіла..
А скільки ще таких про яких ви не знаєте?
Витворунка• 29 марта 2025
Я розійшлась з чоловіком через вагітність коханки. Я би і так з ним розійшлась -просто співпало )
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Це одна, яка залетіла..
Я б не сказала, що він сильно ловелас. Самій дивно як так. Ми 4 роки разом
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
А так це і уявляю...

’’Я так люблю Люсю (вас), вона моє кохання на все життя.
У нас все так чудово..

А піду но я займуся сексом з Аліною...’’

Так виходить?? Де кохання??
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Чудові стосунки, якби не ось це
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляГейТуда
А так це і уявляю...

У нас все так чудово..

Так виходить?? Де кохання??
Виходить так, розумію. Але я кохаю його😭
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Так. Норм стосунки
Вы серьезно? вам измены ок?
ПампушОК• 29 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Уточніть, чоловік чи хлопець, бо різниця є.
Поясніть в чому? Хлопцю зраду не можна пробачити, а чоловіку можна бо майно ділити? Чи якщо штампу нема - то зрада взагалі не рахується бо вони один одному ніхто?
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вы серьезно? вам измены ок?
Я незнала, що він зраджує. Ніколи не давав приводу так думати
Бабуся мороз• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну вот и представьте себе, что он в любом случае, будет туда ходить, видеться с ребенком и той женщиной. Сможете это терпеть? Сможете так жить?
Перша на селі• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Чудові стосунки, якби не ось це
Автор, может вас можно завоевать малыми усилиями? И то, что для других просто норма, для вас - чудові поступки?
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
Думаю мені буде боляче. Але може він не захоче з ними спілкуватися
Перша на селі• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Надеялся, что не узнаете.
А как узнали? Тоже сам рассказал? А теперь ждет, что вы примите решение за него?
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Він ніколи не давай приводу думати про коханку. Ми разом їздили всюди, він часто готував вечерю, спільні друзі. Ніяких, розумієте зовсім ніяких натяків на коханку
Бабуся мороз• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
А вам как будет жить с чмом, которое вам изменяло, а потом бросило ребенка? Оба варианта говно, скажем прямо.
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну так в чому проблема?? Живіть далі.

У вас 1:1 У вас дитина від іншого і в нього дитина від іншої.

Йти від нього ви не збираєтеся, штани важливіші.

Але як буде наступна коханка, що робити будете?
автор Не пириживай • 29 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
Він ще сам незнаю що має робити
Перша на селі• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Я же говорю, он рассчитывал, что вы не узнаете.
А что в материальном плане? Что его держит с вами? Квартира чья? Кто обеспечивает ваши поездки, быт?
Светка-пипетка• 29 марта 2025
Ответ дляПампушОК
Ну ви даєте. Якщо це чоловік і чудовий батько двох дітей, який ще й непогано заробляє - то одне, і є над чим подумать. А якщо нічим з людиною не зв´язані, то результат на поверхні і нема про що говорити.