Не пириживай• 29 марта 2025
Чи розійшлись ви б з чоловіком/хлопцем, якби взнали про вагітність його коханки?
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И что? потрахалась по вирту с таким или с резиной на пару раз и пошел нах.
Какие дети?
Що таке по вирту?
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Через деякий час ваш син підросте і спитає
- Мама а куди ходить тато?
- До своєї дитини.
- А звідки вона вона взялася?
- Твій тато так мене любить, так любить....
що зробив дитину з іншою тіткою.
Ще нормально синочок🤦. Ти як виростеш теж можеш так робити.😔 Головне впевнено говори жінкам що ти їх любиш.😁
- Мама а куди ходить тато?
- До своєї дитини.
- А звідки вона вона взялася?
що зробив дитину з іншою тіткою.
Це не його син. Я розлучена
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Не факт. Я тому і думаю, може хай лишається зі мною. Так не хочу відпускати його
Я думаю та девка абортирует ребенка, зачем ей ребенок от вот этого? не обеспечивает, женат, для чего он ей и связь в виде ребенка с ним?
Я такая - жду трамвая• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Так. Норм стосунки
В кого? В нею з ним чи ваші з ним? Чи всім все ок
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Що таке по вирту?
Онлайн секес, трахен по вебке по скайпу
Що такий хлопчинка може навиховувати в чужій дочці? Щоб він ще згодом її не спокусив! Любить мокати куда не попадя а вирішувати не хоче. Яка любов? Та її не було. Нашо таке чмо , тепер ще і аліментщик? Мужик 34+ не може собі дати раду з бабами? Чи він років на 10-15 молодший? Якщо малий - то зрозуміло, просто недосвідчений, але якщо за трицятник - то це діагноз.
Я такая - жду трамвая• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Він сказав, що лишив би її. Сам незнає що робити. Каже, що любить мене
От козел
Я такая - жду трамвая• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Вона категорично не хоче
А ви наполягали?)
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Він не одружений, та й заробляє норм. Думаю подарунки їй робив дорогі, просто не розповідає мені. Утримувати дитину точно зможе. Просто я боюсь, у мене син то не від нього, а вона ж народить йому його кровинку
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Це не його син. Я розлучена
Не важливо.
Важливо те, що для вашого сина є приклад як бути гівнюком. Як вішати лапшу на вуха жінкам. Як зраджувати нібито кохану жінку.
А приклад гарних сімейних цінностей ваші ’штани’ не хотіли показати?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Незамутненный челик, понасовал и той и другой и десятой, кому-то сделал детей, денег не дает даже той что забеременела от него. Клиника
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я писала вище. Незнала про неї і все було чудово
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляLacrimo
Ви про яку дочку?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Вы сама бы хотели родить от мужика, что женился на другой, любит другую и обеспечивает другую? 🤔
Она что, враг себе?
Дуняша• 29 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
А отпустила, это как? На все четыре стороны?
С окна
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Не важливо.
А я звідки знала. І так зараз мені боляче, а ви ще доливаєте масла у вогонь
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Так и ей больно.
Одному ’вашему’ мужику отлично.
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Она что, враг себе?
Ми не одружені
Я такая - жду трамвая• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Запитувала
У вас там шведська сім´я чи що?)) Яка вам різниця зробить чи ні? Ви збираєтесь з ним далі жити?
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляLacrimo
То він ще хоче щоб баби самі між собою розібрались, кому більше він потрібен. Оце золото ! Формулювання ’ він би лишив її’ обумовлює, що у них не інтрижка а стосунки, паралельні. Повноцінні.
Що у вашому розумінні паралельні повноцінні стосунки?
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Питання про гроші не йде. Він не бідний
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Чесно? Планувала
ГейТуда• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
ТЕПЕР ЗНАЄТЕ !!!!
Якщо залишитеся з ним то як будете пояснювати сину коли запитає?
Так синочку то нормально жити з однією, а сексом займатися з іншою. Чоловікам можна. Бери приклад. Так чи що?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Питання про гроші не йде. Він не бідний
Просто скупой?
иначе зачем вы писали что та обеспеченная?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
трахает ту и другую и каждой внушает что у них любовь
Не пириживай
• 29 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Просто скупой?
Так я звідки знаю утримує він її чи ні. Вона займає високу посаду і по ній видно, що заробляє не мало