Кудряшка Сью• 29 марта в 16:27
Найпрекрасніша пора року для вас і вашого самопочуття?
Результат:
вже голосів:
17 (34%)
Літо
15 (30%)
Осінь
15 (30%)
Весна
3 (6%)
Зима
Омлетик• 29 марта в 16:29
Все сезоны кроме лета. Вот сейчас отлично, даже с аллергией. Подошла к абрикосу и теперь плачу от счастья
Снегопадка• 29 марта в 16:31
Ща как дам• 29 марта в 16:41
Ответ дляБлиск думки
теплий вересень-жовтень
а якщо вересень-жовтень виявиться не теплий? дощовий. з різким стрибком епідемзахворюваності.
Ща как дам• 29 марта в 16:54
літо, літо і тільки літо.
по-перше, це вигідно економічно. немає опалення. бойлер, пралка гріє воду швидше і дешевше. не потрібно високі оберти віджиму - довше зберігається тканина, менше електрики. на балконі при +50 висохне за годину. фен не потрібен.
їсти майже не хочеться, або легеньке, а не обов´язково м´яса.
речі літні дешевші і їх треба менше. сандалі дешевші за зимові чоботи. футболки дешевші за куртки.
по-друге. за рахунок великого світлого дня більше сил і енергії.
по-третє. у мене в холодну пору дуже обвітрються руки так що аж горить. і з лицем також. загалом, я влітку не хворію, взимку обов´язково. он весь лютий випав, бо дуже тяжко хворіли грипом.
мінус - жара. вирішується легко. кондиціонер дешевше за опалення. а для вулиці я роблю типу мохіто у стакан з кришкою повний льоду. прекрасно охолоджує.
Колгоспниця• 29 марта в 17:29
Весна и лето.
Ну может зима немного, если есть снег и солнце.
Осень - ненавижу всей душой.